$
שוק ההון

עדי בלומנפלד-פנחס, משנה למנכ"ל המשביר, פרשה לאחר 9 שנים בתפקידה

בלומנפלד, החלה את דרכה במשביר לצרכן כסמנכ"ל הכספים ובשנים האחרונות ניהלה גם את מחלקת הסחר, השיווק, המחלקה המשפטית, מחלקת המחשוב והמטה

עדי בלומנפלד פנחס, משנה למנכ"ל המשביר לצרכן פרשה לאחר 9 שנים בתפקידה. בלומנפלד, החלה את דרכה במשביר לצרכן כסמנכ"ל הכספים ובשנים האחרונות ניהלה, בתפקידה כמשנה למנכ"ל גם את מחלקת הסחר, השיווק, המחלקה המשפטית, מחלקת המחשוב והמטה.

 

 

קודם לכן שמשה עדי כסמנכ"לית הכספים של חברת הנדל"ן "אאורה" וניהלה את חברת אנטר הולדינגס 1.

 

לפני שנה חצי חתמה בלומנפלד-פנחס על הסדר מותנה לסגירת תיק החקירה נגדה בחשד לשימוש במידע פנים במסגרתו תשלם קנס של 40 אלף שקלים ולא תעמוד לדין. זאת לאחר שנערך לה שימוע בטרם הגשת כתב אישום.

 

במסגרת ההסדר הודתה בלומפלד-פנחס ברכישת מניות גטר גרופ בסכום של 12 אלף שקל, לאחר שנחשפה למידע על הצעת רכש לגטר שבחן בעל השליטה סלו מנדלבאום. את המניות היא מכרה ברווח של 2,500 שקל. הסכום הנמוך שהרוויחה בלומנפלד-פנחס, המיוצגת על ידי עו"ד נוית נגב, היה אחד השיקולים לסגירת התיק בתנאים.

 

קבוצת המשביר, בבעלות רמי שביט, סיימה את שנת 2018 עם הכנסות של כמיליארד שקל, בהשוואה ל-982.6 מיליון שקל בשנת 2017, הרווח הגולמי עמד על 418.6 מיליון שקל לעומת 403.7 מיליון שקל בתקופה מקבילה. בשורה התחתונה רשמה המשביר הפסד של 9.9 מיליון שקל.

 

לאחר שהקבוצה מכרה את ניו פארם לשופרסל, בעסקה שהולמה בדצמבר 2017, הפעילות הקמעונאית של המשביר כוללת עתה רק 36 סניפים של רשת בתי כולבו. בשנת 2018 נסגר סניף אחד בגן העיר בתל אביב ובשנת 2019 פתחה המשביר שני סניפים בעטרות ואשדוד.

 

 

המשנה למנכ"ל המשביר 365 עדי בלומנפלד פנחס המשנה למנכ"ל המשביר 365 עדי בלומנפלד פנחס צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x