$
בורסת ת"א

סלע נדל"ן ממשיכה לצמוח: הרווח ברבעון זינק ב-26%

קרן הריט שבהובלת היו"ר שמואל סלבין סיימה את הרבעון עם רווח נקי מתואם (FFO) של 36.2 מיליון שקל, בזכות רכישת נכסים וירידה בהוצאות המימון; ההכנסות מדמי שכירות (NOI) עלו ב-3% ל-44.6 מיליון שקל

חזי שטרנליכט 10:2526.05.19

הצטרפו לעדכונים שוטפים בערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

סלע קפיטל נדל"ן מסכמת רבעון מוצלח, שבו הרווח הנקי המתואם (FFO) עלה הודות לרכישת נכסים במהלך השנה וירידה בהוצאות המימון. בניגוד לנדל"ן למגורים שממשיך להראות דשדוש, התחומים האחרים בענף ממשיכים לתפקד היטב וקרן הריט העלתה את דמי השכירות בחוזים שחודשו - מה שתרם לעלייה בדמי השכירות המתואמים.


קרן הריט בהובלת היו"ר שמואל סלבין ובניהול המנכ"ל גדי אליקם דיווחה הבוקר (א') שסיימה את הרבעון הראשון של 2019 עם עלייה של 3% בדמי השכירות המתואמים (NOI) ל-44.6 מיליון שקל. הרווח הנקי המתואם (FFO) הריאלי קפץ ב-26% ל-36.2 מיליון שקל.

שמואל סלבין, יו"ר סלע נדל"ן שמואל סלבין, יו"ר סלע נדל"ן
 

היקף הנכסים המניבים של סלע נדל"ן הגיע ל-3 מיליארד שקל, לעומת 2.89 מיליארד שקל בסוף הרבעון הקודם - הרביעי של 2018. הקרן מחזיקה ב-34 נכסים מניבים, בהם משרדים, שטחי מסחר, מרכזי תעשייה ולוגיסטיקה, תחנות תידלוק ובית מלון.

מה דעתך על מניית סלע נדלן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

ההכנסות מדמי שכירות ותפעול הנכסים (ברוטו) עלו ב-17.5% והסתכמו ברבעון הראשון של השנה ב-57.7 מיליון. מתחילת השנה רכשה סלע נדל"ן שלוש קומות נוספות במגדל משה אביב ברמת גן, שתי קומות במגדל פלטינום ברחוב הארבעה בתל אביב ו-50% מזכויות הבעלות בנכס מסחרי ברמלה.

בשורה התחתונה רשמה סלע נדל"ן זינוק של 235% ברווח הנקי, שעמד על 57 מיליון שקל ברבעון הראשון. בין הגורמים שסייעו לעלייה היה קיטון של 24% בהוצאות המימון נטו, בעקבות ירידה בעלות החוב של החברה וירידה בשיעור עליית המדד.

כיוון שסלע נדל"ן מחויבת לחלק את רווחיה לפי מבנה קרנות הריט, היא צופה כי במהלך השנה תחלק דיבידנד מינימלי בגובה של 82 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x