$
בורסת ת"א

מינויים חדשים בסאמיט: קידום לאחיו של בעל השליטה זוהר לוי

שלומי לוי, מנהל הנכסים בישראל, מונה לתפקיד סמנכ"ל נכסים ופיתוח - אמיר כהן, שהתפטר לפני שבועיים מתפקידו כמנכ"ל פוליגון, מונה לסמנכ"ל נכסים ותפעול; סמנכ"ל הכספים תומר טפר התפטר - ימשיך לייעץ לחברה

מיקי גרינפלד 12:2202.05.19

שרשרת מינויים חדשים בחברת הנדל"ן סאמיט של זוהר לוי, כולל פרישה מפתיעה של סמנכ"ל הכספים וקידום אחיו של בעל השליטה, שלומי לוי, לעמדת סמנכ"ל בקבוצה.

  

החברה מודיעה הבוקר (ה') על קידומו של שלומי לוי, אחיו של בעל השליטה, מתפקיד מנהל הנכסים בישראל (שבו כיהן בארבע וחצי השנים האחרונות), לתפקיד סמנכ"ל נכסים ופיתוח עסקי. במקביל, אמיר כהן, שרק לפני 10 ימים התפטר מתפקיד מנכ"ל פוליגון - חברת הנדל"ן שאחד מבעלי השליטה בה הוא קובי מימון - מונה לסמנכ"ל נכסים ותפעול בסאמיט. 

 

עוד הודיעה סאמיט על התפטרותו של סמנכ"ל הכספים בחמש השנים האחרונות, תומר טפר (מונה לתפקיד באוקטובר 2014) - אך מציינת שטפר ימשיך לכהן כיועץ לחברה. בדיווח לא ניתן הסבר להחלטת ההתפטרות של טפר ("הפרישה: אינה כרוכה בנסיבות שיש להביאן לידיעת המחזיקים בני"ע של התאגיד"). יחליף אותו בתפקיד יאיר ברנט, ששימש כחשב הקבוצה ב-11 השנים האחרונות.

 

סמנכ"ל הכספים היוצא היה אחד מחמשת בעלי השכר הגבוהים בסאמיט - עלות שכרו של טפר בשנת 2018 עמדה על 1.135 מיליון שקל, מהם 871 אלף שקל ניתנו כדמי ניהול ו-264 אלף שקל בתשלום מבוסס מניות.  

 

ההודעה על המינויים החדשים מגיעה חודשם ספורים לאחר פתיחת החקירה הגלויה של רשות ני"ע נגד ארבע חברות ציבוריות, כולל סאמיט - במסגרתה נחקר זוהר לוי בחשד לביצוע עבירות של שימוש במידע פנים.

 

 

זוהר לוי בעל השליטה בסאמיט זוהר לוי בעל השליטה בסאמיט

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x