שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

חברת הנדל"ן האמריקאית צ'וזן במגעים לצירוף שותף בחברה האם

החברה שבעל השליטה בה הוא משה אורלינסקי עוסקת בהשכרת בתי אבות סיעודיים. החוב שלה למחזיקי האג"ח מסתכם ב-440 מיליון שקל

יניב רחימי 21:1112.12.18

חברת הנדל"ן האמריקאית צ'וזן דיווחה הערב (ד') על כך שבעל השליטה בחברה מנהל מגעים לביצוע עסקה להכנסת שותף בחברת האם.

 

 

 

לפי הדיווח של צ'וזן, שעוסקת בהשכרת בתי אבות סיעודיים, בכוונת החברה האם להעמיד לצ'וזן את מלוא הסכום שיתקבל בעסקה לצורך ביצוע פדיון מוקדם מלא של אגרות החוב בתמורה לערכן ההתחייבותי (פארי).

 

בעל השליטה בצ'וזן, משה אורלינסקי, ציין שהעסקה טרם גובשה סופית והיא כפופה לתנאים שונים וכי לא נחתם הסכם מחייב לביצוע העסקה.

אחד הנכסים של צ'וזן אחד הנכסים של צ'וזן

 

 

המידע אודות המגעים שמתנהלים להשקעה בחברה האם מתפרסם הערב במסגרת זימון אסיפת מחזיקי אג"ח של צ'וזן. על פי תנאי שטר הנאמנות הסכום שישולם למחזיקי אגרות החוב במקרה של פדיון מוקדם ביוזמת החברה יהיה הסכום הגבוה מבין שלוש חלופות: שווי השוק של אגרות החוב, הערך ההתחייבותי שלהן, או יתרת תזרים המזומנים כשהיא מהוונת לפי תשואת אג"ח ממשלתי. בצ'וזן מבקשים להביא לאישור מחזיקי אגרות החוב תיקון לשטר הנאמנות, שיאפשר לחברה לבצע את הפדיון המלא המוקדם של אגרות החוב בתמורה לערכן ההתחייבותי (פארי).

 

בסוף יום המסחר, ולפני הדיווח על המגעים להכנסת שותף לחברה האם, אגרות החוב של צ'וזן נסחרו בתשואה של 12.1%. החוב של צ'וזן למחזיקי האג"ח מסתכם ב-440 מיליון שקל.

 

הדיווח של צ'וזן מגיע יממה אחרי שחברת הנדל"ן המניב האמריקאית ווטרסטון פרסמה דיווח דומה, לפיו היא קבלה הצעה בלתי מחייבת למכור את כלל נכסיה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x