שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

שלושה ישראלים מצטרפים כחברי צוות בבלאמברג קפיטל

השלושה הם עידן נוריק שהוביל את פרויקט הסייבר ב-8200, אהוד שניאורסון שהיה מפקד היחידה ויודפת הראל-בוכריס, בעבר מנהלת באורבוטק וכיום דירקטורית בדיסקונט

גולן חזני 21:0622.09.18

עידן נוריק, אהוד שניאורסון ויודפת הראל-בוכריס מצטרפים לבלאמברג קפיטל כחברי צוות חדשים. שלושת הישראלים נמנים על שישה חברי צוות חדשים שעל הצטרפותם הודיעה היום (שבת) הקרן המתמקדת בחברות בשלבים מוקדמים (early stage), ושבסיסה בסן פרנסיסקו.

 

 

 

 

עידן נוריק עידן נוריק צילום: מייקל אודונל

 

"חברי הצוות החדשים מביאים עמם שילוב של מומחיות תפעולית, יזמית וטכנית עמוקה שתסייע לקרן להרחיב את תחומי ההשקעה הגלובליים שלה, ותתמוך בחברות הפורטפוליו הנוכחיות", נמסר בהודעת הקרן.

 

המייסד דיוויד בלאמברג שמשמש כמהלך שותף אמר כי "אנו גאים מאוד בהקמת צוות גלובלי מקושר שחבריו בעלי מומחיות טכנולוגית עמוקה המשלימים זה את זה, שמאפשר לנו לאתר, להעריך, להשקיע ולתמוך בחברות פורטפוליו. חברי הצוות החדשים שלנו הם בעלי הבנה גלובלית וגישה רב-תחומית גם יחד. צוות בעל חזון כמו זה חיוני על מנת לזהות את הטכנולוגיות המבטיחות ביותר בכלכלה העולמית של ימינו, בה החדשנות נמצאת בכל מקום, ולהשקיע בחזית החדשנות שבטכנולוגיות מורכבות ובעלות פוטנציאל לחולל מהפכה בחייהם של מיליארדי בני אדם".

דיוויד בלאמברג דיוויד בלאמברג צילום: עמית שעל

 

 

שניאורסון שימש מפקד יחידת 8200. נוריק שימש כעשור כאיש מדעי מחשב ביחידה 8200 והוביל את פרויקט הסייבר הגדול ביחידה. הראל-בוכריס היתה בעבר מנהלת בכירה באורבוטק, ודירקטורית באל-על ופרוטליקס וכיום דירקטורית בבנק דיסקונט.

 

שלושת חברי הצוות החדשים הנוספים הם סטיב גילאן ששימש בעבר כסמנכ"ל כספים בחברת Azure Capital Partners, והוביל חברות תעשייתיות בורסאיות למספר רכישות בעבר. אנדרו ון נסט שבעבר עבד בפיתוח עסקי בחברת Ellation, ופיטר קוני, שבעבר עבד כאנליסט ואסטרטג בשלוחה האמריקאית של בנק סנטאנדר הספרדי.

 

המשרדים של בלאמברג בישראל נפתחו ב-2012 ועד היום ביצעה הקרן בישראל מספר רב של השקעות בחברות הייטק בשלבים שונים. בין השקעותיה הבולטות: חברת טכנולוגית הסליקה הבינלאומית Credorax, מנוע הסליקה Zooz שגייס 16.5 מיליון דולר, חברת הסייבר ביוקאץ', חברת יוטפו Yotpo ופאנדבוקס. באפריל 2017 עזב את הקרן אלון ליפשיץ שהיה מעורב במרבית ההשקעות ושימש כמנהל הישראלי הבכיר. עזיבתו נומקה במעבר לאתגרים חדשים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x