שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

דיווח שוטף

עליות בנעילה בבורסת ת"א: בזן הוסיפה 3% לערכה

המדדים ת"א 35 ות"א 125 עלו ב-0.6%; בזק בלטה עם ירידה של 2.4%; טוגדר דיווחה על גיוס 11 מיליון שקל - המניה הגיבה בירידה של 12%

כתבי שוק ההון 17:2610.07.18

דיווח שוטף מהבורסה בת"א: העדכונים החשובים, המניות הבולטות, אגרות החוב, ועדכוני האנליסטים

 

ת"א 35 ת"א 125 בנקים-5 טכנולוגיה ביומד נפט וגז נדל"ן

 

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

17:25 - הבורסה ננעלה בעליות שערים: המדדים ת"א 35 ות"א 125 עלו ב-0.6%. בלטו במסחר: בצד החיובי בלטו בזן עם עלייה של 3%, טבע שהוסיפה 1.2% לערכה ואופקו שקפצה ב-6.3%. בצד השלילי בלטו בזק שאיבדה 2.4% מערכה וטוגדר שצנחה ב-12% אחרי שדיווחה על גיוס של 11 מיליון שקל.

 

 צילום: אוראל כהן

17:00 - מג'יק מדווחת כי מונתה על ידי מיקרוסופט לשותפה מסוג Co-Sell Ready עבור פתרונות האינטגרציה של מג'יק לסביבת הענן של מיקרוסופט - Azure.

 

16:30 - חברת אופקטרא, העוסקת בנדל"ן והשקעות, ואשר בכוונתה להיכנס לתחום הקנאביס הרפואי, מודיעה על מינויו של שמואל לוי למנכ"ל החברה.

 

15:40 - נאוויטס ביצעה גיוס הון מהיר - הנפיקה מניות ב-22 מיליון שקל. החברה ביצעה את ההנפקה ללא שלב מוסדי והיא כללה מניות ואופציות - במקרה של מימוש אופציות מלא יגיע סכום הגיוס ל-37 מיליון שקל.

 

15:00 - קמהדע, חברת תרופות המייצרת מוצרים המבוססים על חלבוני פלסמה, מודיעה כי קיבלה משוב חיובי מהוועדה למוצרים רפואיים לשימוש אנושי (CHMP) של סוכנות התרופות האירופית (EMA) בהתייחס לתכנית הפיתוח של הניסוי שלב 3 המוצע עבור הטיפול היחודי של החברה באלפא-1 אנטיטריפסין (AAT) הניתן בשאיפה לטיפול בחולים הסובלים מחסר באלפא-1 אנטיטריפסין (AATD). מניית החברה מגיבה בעלייה של 2.6% במחזור נמוך.

 

עמיר לונדון מנכ"ל קמהדע עמיר לונדון מנכ"ל קמהדע צילום: נטי לוי

 

14:00 - רמי לוי רוצה להשכיר לרשת שלו נכסים בבעלותו ב-45 מיליון שקל בשנה. זאת מתוך מסכום שנתי כולל של 108.6 מיליון שקל ששילמה בממוצע בשלוש השנים האחרונות לכלל הסניפים והמחסנים, כולל אלה שבבעלותו של מייסד הרשת. מניית רמי לוי עולה בכ-1%.

 

13:30 - לאחר זינוק של 450%: טוגדר רוצה לגייס 11 מיליון ש' בהנפקת מניות. את כספי ההנפקה מייעדת חברת הקנאביס לצורך מימון חוות הגידול בישראל ובאפריקה, והשקעה במפעל לעיבוד קנאביס. מניית החברה יורדת ב-9%.

 

12:00 - קבוצת גבאי חתמה על עסקת קומבינציה להקמת פרויקט מגורים ומסחר בשכונת הפרחים ברעננה. בכוונת החברה לבנות על הקרקע שני בנייני מגורים בני שמונה קומות שיכלללו יחד 50 דירות מעל מרכז מסחרי שכונתי בשטח של כ־1,500 מ"ר בנוי. בעסקה יוקצו 46% זכויות לבעלי קרקע ו־54% לגבאי.

 

אלי גבאי אלי גבאי צילום: רועי בר

 

09:45 - פתיחת מסחר ירוקה בבורסת ת"א - המדדים ת"א 35 ות"א 125 עולים ב-0.1%. בזן בולטת עם עלייה של 3%.

 

9:35 - אורביט טכנולוגי'ס תספק למשרד הביטחון מערכות תקשורת מתקדמות תמורת 3.9 מיליון שקל, כך דיווחה הבוקר החברה לבורסה. זוהי הזמנת המשך המצטרפת להזמנות קודמות של משרד הביטחון מאורביט, המספקת פתרונות תקשורת לוויינים, מערכות עקיבה ומערכות לניהול תקשורת ושמע למערכות קרקעיות, ימיות, מטוסים וחלל.

07:25 -  הבורסה בתל אביב תפתח את יומו השלישי של שבוע המסחר על רקע עליות השערים שנרשמו אמש בבורסות המובילות בניו יורק. אתמול, יום המסחר ננעל במגמה חיובית כאשר מדד ת"א 35 טיפס ב-0.3%, ת"א 125 רשם עלייה של 0.2% ות"א בנקים קפץ ב-1.3%. במוקד: מניית דיסקונט שעלתה ב-2% לאחר שהבנק הגיש הצעת מיזוג לדקסיה ישראל, מניות לאומי ומזרחי התחזקו ב-1.4% ו-1.3% בהתאמה. ברקע למסחר אתמול: החלטת בנק ישראל להותיר את תחזיותיו העתידיות והריבית ללא שינוי.

 

מה דעתך על מניית אורביט:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

"בנק ישראל לא ימהר להעלות ריבית כששער החליפין הנומינלי האפקטיבי כל כך נמוך", כך כותב יניב חברון, האסטרטג הראשי של אלומות.

 

לדבריו, הודעת הריבית של בנק ישראל לא הותירה רושם גדול לגבי הנחיצות והדחיפות שרואה בנק ישראל בהעלאת הריבית. בהודעה חזרו והדגישו מספר פעמים כי שער החליפין הנומינלי האפקיטיבי עדיין קרוב לרמות השפל וכי ללא פער הריביות - שער החליפין לא היה נשאר יציב בחודשים האחרונים.

 

 צילום: בלומברג

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x