שוק ההון

אלוני חץ: עלייה של 1.3% ברווח הנקי ברבעון הראשון ל-145 מיליון שקל

ההכנסות הסתכמו ב-344 מיליון שקל, ירידה של 2.7%. בשורה התחתונה החברה דיווחה על FFO המיוחס לבעלי המניות בסך 109 מיליון שקל, גידול של 13.3%

אורן פרוינד 21:0023.05.18

אלוני חץ,קבוצת הנדל"ן של נתן חץ ומשפחת ורטהיים, סיימה את הרבעון הראשון עם הכנסות של 344 מיליון שקל, ירידה של 2.7%. אולם הרווח הנקי שלה רשם עלייה של 1.3% לסכום של 145 מיליון שקל. בשורה התחתונה החברה דיווחה על FFO המיוחס לבעלי המניות של החברה לרבעון הראשון של 2018, שהסתכם ב- 109 מיליון שקל, גידול של 13.3% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

 

 

 

נתן חץ, בעלי אלוני חץ נתן חץ, בעלי אלוני חץ צילום: עמית שעל

 

אלוני חץ היא חברת אחזקות המתמחה ומתמקדת בתחום הנדל"ן המניב בארץ ובחו"ל. הקבוצה פועלת בחמישה שווקים עיקריים: ישראל, ארה"ב (וושינגטון ובוסטון), שוויץ ובריטניה. אחזקותיה העיקריות של החברה הינן:

 

בישראל מחזיקה הקבוצה ב- 60% באמות השקעות בע"מ, אחת מחברות הנדל"ן המניב הגדולות בישראל ובכ-66% באנרג'יקס אנרגיות מתחדשות בע"מ, העוסקת בהקמת מערכות להפקת חשמל באמצעות אנרגיות מתחדשות. בארה"ב - בוושינגטון מחזיקה הקבוצה ב- 44% מ- Carr (לחמישים אחוז בשליטה) , חברה פרטית העוסקת בנדל"ן מניב לצרכי השכרה של בנייני משרדים שבבעלותה באזור מטרופולין וושינגטון .DC

 

בארה"ב - בבוסטון מחזיקה 55% ב- 3 מבני משרדים בשותפות עם Oxford Properties (חמישים אחוז בשליטה). בשוויץ מחזיקה הקבוצה ב-12.2% ב-Swiss Property AG PSP, אחת מחברות הנדל"ן המניב הגדולות ביותר בשוויץ. הקבוצה הינה בעלת המניות הגדולה ביותר ב-PSP.

 

בבריטניה נכון להיום, פועלת הקבוצה באמצעות אחזקה בקרנות השקעה בנדל"ן Brockton Capital, 25% בקרן הראשונה, 5% בקרן השנייה ו-10% בקרן השלישית. בנוסף, הקימה החברה חברת נדל"ן חדשה בשם Brockton Everlast, אשר תתמקד במטרופולין לונדון ואשר בעתיד תהווה את פעילותה היחידה של החברה בבריטניה.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x