$
שווקי חו"ל

סייפצ'ארג' בשליטת טדי שגיא קיבלה מה-FCA הבריטי רישיון מוסד תשלומים פיננסי

האישור יאפשר לחברה, המתמחה בטכנולוגיות סליקה, תשלומים וניהול סיכונים, לספק שירותי תשלומים בבריטניה גם לאחר הברקזיט ולהמשיך להרחיב את היצע שירותיה

שירות כלכליסט 11:4816.01.18

חברת סייפצ'ארג' (SafeCharge), המתמחה בטכנולוגיות סליקה, תשלומים וניהול סיכונים, הודיעה היום כי החברה הבת הבריטית שלה אושרה על ידי הרגולטור הבריטי, ה-Financial Condust Authority (ה-FCA), כמוסד תשלומים פיננסי מוכר בבריטניה. הרישיון הבריטי מתווסף לאישור הקיים בו אוחזת סייפצ'ארג' כמוסד תשלומים אלקטרוני אירופי (European Electronic Money Institution).

האישור יאפשר לסייפצ'ארג' לספק שירותי תשלומים בבריטניה גם לאחר הברקזיט, בדומה לחברות מובילות בתחום. בנוסף, האישור יאפשר לסייפצ'ארג' להמשיך להרחיב את היצע שירותיה לבסיס הלקוחות הקיים וללקוחות חדשים.

דוד אבגי, מנכ"ל סייפצ'ארג' דוד אבגי, מנכ"ל סייפצ'ארג'

 

 

דוד אבגי, מנכ"ל סייפצ'ארג', אמר כי "קבלת רישיון מוסד התשלומים מ-FCA מממשת את אחד היעדים העיקריים אשר הוגדרו באסטרטגיה שלנו. הרישיון מהווה הכרה נוספת בנהלים המובילים שלנו בתחום ניהול הסיכונים, חיתום, מניעת הלבנת הון וציות, ומהווה אשרור נוסף של הסטנדרטים התפעוליים הגבוהים של החברה. רישיון ה-FCA מציב את סייפצ'ארג' בעמדת מפתח במסגרתה תוכל לנצל את התרחבות העסק והשירותים המוצעים לשוק הבריטי ובקרב מדינות אחרות באיחוד האירופי".

 

סייפצ'ארג' היא חברה בינלאומית הנסחרת בלונדון, פועלת מ-6 מדינות ומעסיקה למעלה מ-350 עובדים, מתוכם כ-100 עובדים במרכז הפיתוח והתמיכה במגדל עזריאלי שרונה. החברה החלה את פעילותה בשנת 2007 על ידי שני מייסדים ישראליים: טדי שגיא, בעל השליטה בחברה, ודוד אבגי, אשר משמש מנכ"ל החברה. היא הונפקה בשנת 2014 בבורסת AIM לפי שווי של כ-400 מיליון דולר, ומאז צמחו מניות החברה עד לשווי הנוכחי של כ-635 מיליון דולר.

 

לאורך השנים סייפצ'ארג' פיתחה מערכת ניהול תשלומים חכמה ובטוחה, המחוברת למבחר רחב של בנקים מובילים בעולם וספקי תשלומים אלטרנטיביים. הטכנולוגיות של סייפצ'ארג' מציעות פיתרון כולל ומאפשרת ללקוחות החברה לבצע מיקור חוץ של כל ניהול התשלומים המקוונים. במערכות החברה משתמשים אלפי בתי עסק קטנים, בינוניים וגדולים, שנהנים מאפשרויות סליקה מתקדמות במסחר האלקטרוני, תוך הפחתת עלויות משמעותית.

 

לאחרונה פיתחה סייפצ'ארג' מוצר מתקדם שנקרא MarketPlaceManagar. המוצר נועד לאפשר לזירות מסחר מקוונות להתמקד בעסקי הליבה שלהן - חיבור בין מוכרים לקונים - בזמן שסייפצ'ארג' לוקחת אחריות מלאה על תהליך קבלת הכספים מהקונים, הפצתם למוכרים והעברת העמלות לזירת המסחר. כל זאת באופן שתואם את הדרישות הרגולטוריות הרלוונטיות במדינות השונות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x