$
בורסת ת"א

מנכ"ל חדש לחברת הנדל"ן שיכון ובינוי: יובל דגים

דגים, שמכהן כיום כמנכ"ל קימברלי קלארק אוסטרליה וניו זילנד, יחליף את המנכ"ל המכהן ירון קריסי - שהודיע על רצונו לסיים את תפקידו לפני מספר חודשים

חברת הנדל"ן שיכון ובינוי מקבוצת שרי אריסון מדווחת היום (ג') על מינויו של יובל דגים לתפקיד המנכ"ל. דגים יחליף את המנכ"ל המכהן, ירון קריסי, שהודיע על רצונו לסיים את תפקידו לפני מספר חודשים.

 

 

 

דגים, 55, הינו בעל ניסיון ניהולי בינלאומי ועסקי מגוון בתעשייה ובעולם התשתיות. בין היתר, כיהן כמנכ"ל ענף המחצבות, הבטון והאספלט של הנסון (Hanson) באנגליה, וצבר ניסיון רב שנים בתעשיית המוצרים לבנייה. בתפקידיו האחרונים כיהן יובל כמנכ"ל קימברלי קלארק בישראל וכיום מכהן כמנכ"ל קימברלי קלארק אוסטרליה וניו זילנד. ליובל ניסיון רב בקידום תהליכים גלובליים והיכרות מעמיקה עם ניהול ארגונים בינלאומיים. מועד תחילת כהונתו של יובל בשיכון ובינוי טרם נקבע.

 

משה לחמני, יו"ר שיכון ובינוי: "אני מברך על החלטת הדירקטוריון למנות את יובל דגים לתפקיד מנכ"ל קבוצת שיכון ובינוי. ליובל ניסיון ניהולי בינלאומי ועסקי מוכח רב שנים ומגוון, הן בתעשייה והן בעולם התשתיות ואני משוכנע שניסיונו ויכולותיו יתרמו להמשך הצמיחה וההתרחבות הבינלאומית של שיכון ובינוי בשנים הבאות. הדירקטוריון מודה למנכ"ל היוצא, ירון קריסי, שימשיך בתפקיד בתקופה הקרובה, על כהונה מוצלחת ועל ביצוע התפקיד באחריות, מקצועיות ותוך השקעה ומחויבות לארגון".

 

יובל דגים מנכ"ל שיכון ובינוי מקבוצת שרי אריסון יובל דגים מנכ"ל שיכון ובינוי מקבוצת שרי אריסון צילום: יח"צ

בטל שלח
    לכל התגובות
    x