$
בורסת ת"א

תפרון ביטלה את מיזם החזיות המשותף עם קלובר מהונג קונג

חברת הטקסטיל שבשליטת משפחת ליברמן ונציגי קלובר חתמו על מסמך המבטל בהסכמה את המיזם לתכנון וייצור משותף של חזיות אל-תפר - החברה הבת שהוקמה במשותף לצורך המיזם בהונג קונג תפורק

מיקי גרינפלד 07:5310.09.17

תפרון ביטלה את הסכם שיתוף הפעולה עם קבוצת קלובר (Clover Group) - החברה מהונג קונג המתמחה בייצור חזיות. הביטול נעשה בהסכמת הצדדים. כך מודיעה הבוקר תפרון (א') בדיווח לבורסה. 

ההסכמות בין הצדדים כללו מיזם משותף לתכנון, פיתוח, ייצור ומכירה של חזיות בטכנולוגית האל-תפר (Seamless). חברת הטקסטיל שבשליטת משפחת ליברמן הקנדית (60%) ונציגי קלובר חתמו בשישי האחרון על מסמך המבטל את ההסכם, כולל את ההוראות העסוקות בהתחייבות הצדדים לאי תחרות.

 

ההסכם בין תפרון לקלובר נחתם ביוני 2014 ונכנס לתוקף ביולי אותה שנה. תפרון לא מציינת בדיווח לבורסה את סיבת הביטול, שיכלול גם את פירוק החברה הבת המשותפת שהוקמה בהונג קונג על ידי הצדדים לצורך מימוש ההסכם.

 

בחודש שעבר דיווחה תפרון כי סיימה את הרבעון השני עם הפסד של 700 אלף דולר. זאת לעומת רווח נקי של 1.3 מיליון דולר ברבעון המקביל (אחד משלושת הרבעונים הרווחיים של תפרון בחמש השנים האחרונות). ההכנסות ירדו ב-17.5% ל-32 מיליון דולר (39 מיליון דולר ברבעון המקביל). 

 

ברבעון השני התמנה בן ליברמן, מבעלי השליטה בתפרון, לתפקיד מנכ"ל החברה, לאחר שכיהן כממלא מקום מאז עזיבתו של גיל שמעון לדלתא. מתחילת השנה ירדה מניית החברה ב־23% ועתה היא נסחרת לפי שווי של 57.6 מיליון שקל.

 

 

 צילום: דורון גולן

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x