שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

כיטוב פארמה קופצת ב-6% בבורסת ת"א - דיווחה על הצלחה בניסוי

חברת הביו-פארמה הישראלית דיווחה כי מוצר הדגל של החברה הבת שלה הצליח לבלום את התקדמותו של גידול סרטני במודל פרה-קליני

חברת הביו-פארמה הישראלית, כיטוב פארמה, פרסמה אמש (ג') את תוצאות מחקר קדם-קליני שממחישות כי מוצר הדגל 'NT-219', של החברה הבת 'TyrNovo', בשילוב עם תרופת קיטרודה (Keytruda), הצליח לבלום את התקדמותו של גידול סרטני במודל פרה-קליני.

 

המחקר, שנערך בשיתוף עם חוקרים מאוניברסיטת בר אילן והמרכז הרפואי ע"ש יצחק רבין, בחן את יכולתה של התרופה להתגבר על עמידות לתרופות לסרטן במודל שתל ממקור חי (xenograft – DPX) בעכברים עם כשל חיסוני, שבו הושתל גידול שמקורו בביופסיה של סרטן הוושט. העכברים קיבלו טיפול משלים של תאי חיסון מאותו מטופל (אוטולוגי כפול). למרות שלא נצפתה תגובה עם קיטרודה בלבד או עם NT-219 בלבד, והגידולים התקדמו באופן אגרסיבי, העכברים שטופלו בו-זמנית בשילוב של התרופות הדגימו חסימה מלאה של התקדמות הגידול.

 

TyrNovo הינה חברה המפתחת מולקולות חדשניות עבור תחום הטיפולים האימונו-אונקולוגיים. תרופת הדגל של החברה היא NT219, המתגברת על עמידות הגידול לתרופות נגד סרטן וניתנת לפיתוח כתרופה משולבת.

"אנו נרגשים מתוצאות ראשוניות אלו שהושגו", אמר ד"ר פול ויימק, יו"ר הדירקטוריון של כיטוב פארמה והמנהל הרפואי הראשי של החברה. "תוצאות קודמות שהושגו עם NT-219 המחישו את יעילותה בהתגברות על עמידות לתרופות במגוון סוגי סרטן ובשילוב עם טיפולים פרמקולוגיים שונים לסרטן. אנו מתמקדים בקידום תרופת הדגל המבטיחה הזו לניסויים קליניים בהקדם האפשרי על מנת לספק חלופות טיפוליות משופרות לחולי סרטן".

 

הנהלת כיטוב פארמה: מימין לשמאל יצחק ישראל המנכ"ל שמחה רוק סמנכ"ל כספים ואברהם בן צבי היועץ המשפט הנהלת כיטוב פארמה: מימין לשמאל יצחק ישראל המנכ"ל שמחה רוק סמנכ"ל כספים ואברהם בן צבי היועץ המשפט צילום: דרור רייך

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x