$
בורסת ת"א

יזם הנדל"ן חנן מור נחקר במשטרה במסגרת פרשת השוחד בעיריית נתניה

חברת הנדל"ן שבשליטת מור דיווחה לבורסה כי להערכתה, "היא ונושאי המשרה בה פעלו כדין ואינם קשורים לפרשה הנחקרת"; בשבוע שעבר הודיעה המשטרה כי גיבשה תשתית ראייתית לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים על ידי ראשת עיריית נתניה, מרים פיירברג

גיל קליאן 17:2329.03.17

חנן מור נחקר בפרשת השוחד בנתניה. כך דיווחה היום (ד') חברת הנדל"ן. החברה דיווחה כי "החברה מודיעה בזאת, כי נמסר לה שביום 28 במרץ, 2017 יו"ר דירקטוריון החברה ואחד מבעלי השליטה בה, נחקר כנושא משרה בחברה, בחשד של מתן תרומות הנחשדות לכאורה כמתן שוחד בקשר עם עיריית נתניה. להערכת החברה, החברה ונושאי המשרה בה פעלו כדין והם אינם קשורים לפרשה הנחקרת".

 

בשבוע שעבר הודיעה המשטרה כי גיבשה תשתית ראייתית לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים על ידי ראשת עיריית נתניה, מרים פיירברג. המשטרה הודיעה כי סיימה את החקירה וגיבשה תשתית ראייתית בפרשת השחיתות בעריית נתניה. כל הראיות לכאורה והחומרים שנאספו, יועברו למחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה לעיון והחלטה. עמו כן המליצה המשטרה להעמיד לדין את בעלה לשעבר אליהו פיירברג בעבירות של ניסיון קבלת שוחד ואת בנה צפריר על ביצוע עבירות שוחד.  בנוסף, התגבשה תשתית ראייתית לביצוע עבירות שוחד על ידי עו״ד אברהם גוגיג, קבלנים ועסקני נדל״ן נוספים וכן הפרת אמונים על ידי פול ויטל מהנדס העיר נתניה לשעבר. עוד המליצה המשטרה להעמיד לדין את הקבלן אברהם תשובה, הפועל באזור השרון, על עבירת מתן שוחד ביחס לפרויקט אחד.

 

חנן מור חנן מור צילום: אוראל כהן

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x