$
בורסת ת"א

מסמן יורש: אלי אלעזרא מינה את בנו לעוזרו האישי

בעל השליטה בקבוצת אלעזרא גייס את בנו, אור אלעזרא, לשמש כעוזרו האישי בתפקידו כיו"ר הכשרה ביטוח

רחלי בינדמן 07:2721.07.16

האם אלי אלעזרא, העומד בראש קבוצת החברות הכוללת את חברת הליסינג אלבר, חברת הנדל"ן אפרידר וחברת הביטוח הכשרה, מסמן לעצמו יורש? אתמול דיווחה הכשרה ביטוח, חברה פרטית שבבעלות אלעזרא שהנפיקה אג"ח לציבור, כי דירקטוריון החברה אישר את מינויו של אור אלעזרא, בנו של אלי הנמצא בשנות ה־20 המוקדמת לחייו, לתפקיד עוזר אישי לאביו – יו"ר החברה.  

אור אלעזרא יקבל שכר ברוטו של 25 אלף שקל, זאת בהיקף משרה של 80% (המגלם שכר ברוטו של 31 אלף שקל עבור משרה מלאה). אלעזרא הבן יזכה גם להפרשות סוציאליות כנהוג בחוק וכן לרכב ליסינג בעלות חודשית של עד 4,100 שקל או לנשיאה של החברה בעלויות רכב בסכום זה.

 

הדירקטוריון ציין כי בחן את אופי התפקיד הדורש כי העוזר ליו"ר יהיה איש אמונו ובעל נכונות לזמינות מרבית, וכן בעל תואר אקדמי בתחום הפיננסי.

 

בשבוע שעבר הודיעה אתי אלישקוב, מנכ"לית הכשרה ביטוח בארבע השנים האחרונות, כי תסיים את תפקידה. מדובר במנהלת מוערכת בענף, שלפי הערכות החליטה לעזוב את החברה על רקע מחלוקת עם הבעלים.

 

השבוע הודיעה הכשרה כי שמעון מירון, שכיהן כמשנה למנכ"ל החברה וראש חטיבת החיסכון ארוך הטווח, ימונה למנכ"ל במקומה של אלישקוב.

 

אלי אלעזרא אלי אלעזרא צילום: אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x