$
בורסת ת"א

תיגבור מכרה בית אבות בחיפה בהפסד של 3 מיליון שקל

בית האבות הנמכר - לב חיפה - יכול לאכלס 60 דיירים. בית האבות ממוקם בכניסה המזרחית לחיפה. החברה לא מסרה מה היה סכום המכירה או מי הרוכש

גיל קליאן 14:5219.07.16

חברת כוח האדם תיגבור דיווחה היום (ג') על מכירת בית האבות לב חיפה. החברה לא דיווחה על סכום המכירה, אך ציינה כי המכירה תסב לה הפסד של 3 מיליון שקל.

 

החברה לא דיווחה מי הרוכש של הנכס, אך העריכה כי הפסד ההון כנגד הנכס יירשם בדו"חות החברה לרבעון השני.

 

בדו"חות הכספיים שלה לא כללה החברה פרטים על הנכס, כמו למשל תמורת איזה סכום הוא נרכש, לפי איזה שווי הוא רשום וכדומה.

מה דעתך על מניית תיגבור:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

תיגבור עלתה לכותרות בשבועות האחרונים לאחר שנחשף ב"כלכליסט" כי חברת כוח האדם גבתה מעובדיה דמי ניהול מקסימליים בקרנות הפנסיה שלהם - שנגבו דרך חברת ביטוח בה היתה שותפה תיגבור עצמה. זאת, תוך ניגוד עניינים ברור של חברת כוח האדם, שגזרה קופון על דמי הניהול הגבוהים של עובדיה החלשים.

 

באתר האינטרנט שלה ציינה חברת כח האדם כי מדובר ב"בית הורים הממוקם במקום מרכזי ונגיש בכניסה המזרחית לחיפה. הבית חדש ומרווח ומכיל מקום ל-60 דיירים בחדרים פרטיים ולזוגות. השירות הניתן בבית הוא אישי וכולל את כל סל השירותים הנדרשים: שירות סיעודי ורפואי 24 שעות, ארוחות (5 ביום), חוגים ופעילויות, יציאות לטיולים ומופעים ועוד".

 

תיגבור נשלטת על ידי משפחת בנבנישתי. החברה נסחרת לפי שווי של 81.4 מיליון שקל. את הרבעון הראשון של 2016 סיימה החברה עם הכנסות של 158.6 מיליון שקל, ורווח נקי של 2.2 מיליון שקל.

 

אורית בנבנישתי, מנכ"לית תיגבור אורית בנבנישתי, מנכ"לית תיגבור

בטל שלח
    לכל התגובות
    x