$
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

ביינארט ונויבך השלימו: "לחצנו הבוקר ידיים, אף אחד לא הולך הביתה"

מנכ"ל ויו"ר הבורסה נפגשו הבוקר לפגישת סיכום אחרונה לחלוקת הסמכויות ביניהם ומבטיחים כי המחלוקות מאחוריהם וכי הם פונים להתמודד עם הסוגיות הבוערות של הבורסה

רחלי בינדמן 15:0918.05.16

מנכ"ל הבורסה יוסי ביינארט והיור אמנון נויבך, נפגשו הבוקר (ד') לפגישה מכרעת במסגרתה סוכמה סופית חלוקת התפקידים ביניהם.

 

בחודשים האחרונים התגלעו בין השניים חילוקי דעות סביב שאלת הסמכויות של מנכ"ל ויו"ר פעיל שהרחיקו לכת עד כדי כך שנויבך החל לפעול להדחת ביינארט תוך גיוס הדירקטורים החיצוניים למהלך.

 

לפני חודש לאחר התפוצצות הסכסוך בין השניים ולאחר שנודע כי יו"ר רשות ני"ע שמואל האוזר לא ייתן יד למהלך ההדחה, החליטו השניים לנסות ולהתפייס והוציאו הודעה לפיה יושרו ההדורים ביניהם.

 

בורסת תל אביב בורסת תל אביב

 

אלא שהמחלוקות לא תמו ובשבועות האחרונים קיימו השניים מספר פגישות במטרה להסדיר אחת ולתמיד את חלוקת העבודה. אתמול הייתה אמורה להתקיים ישיבת דירקטוריון שבמסגרתה ביקשו השניים לחשוף בפני חברי הבורסה את הסיכומים ביניהם, אלא שברגע האחרון האסיפה בוטלה.

 

כפי שנחשף ב"כלכליסט", נותרו סלעי מחלוקת בין השניים אלא שכעת מתברר כי בפגישה אחד על אחד שקיימו הבוקר השניים הם סגרו סופית את הפערים ואף לחצו ידיים. בקרוב הם עתידים לכנס ישיבת דירקטוריון נוספת כדי לדווח על הסיכומים שבמהותם קובעים כי ביינארט ורק ביינארט אחרי על הניהול השוטף של הבורסה והמאמצים להגדיל את מחזורי המסחר שלה ואילו נויבך יתמקד בהובלת השינוי המבני של הבורסה ובפיקוח על עבודת ההנהלה וגיבוש היעדים האסטרטגיים שלה.

 

בשיחה שקיימו השניים עם "כלכליסט" היום מסר ביינארט: "אף אחד מאיתנו לא הולך הביתה. לחצנו יד על הסיכומים ומכאן נפנה לטפל בסוגיות הבוערות שעל הבורסה לטפל בהן".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x