$
שווקי חו"ל

מובילאיי השלימה ניסוי בסין: ירידה של 26% בסטיות נתיב

החברה הישראלית שיתפה פעולה עם משרד התחבורה הסיני: הניסוי המקיף נערך בצי של כ-300 אוטובוסים ומשאיות והוא נמשך 10 חודשים. מספר ההתרעות על שמירת מרחק ירד ב-40%

ליאור גוטמן 20:2617.05.16

חברת מובילאייהישראלית מדווחת היום (ג') על השלמת ניסוי מקיף שנערך בסין למערכת ההתרעות ששפיתחה לכלי רכב.  

בניסוי נמדדה ירידה של כ-27% בהתרעות לפני התנגשות ברכב מלפנים; ירידה של כ-26% בסטיות נתיב בלתי מתוכננות; צניחה של קרוב ל40% במספר ההתרעות של אי שמירת מרחק. 

 

במסגרת הניסוי הותקנה המערכת בצי של כ-300 אוטובוסים ומשאיות, כאשר הנתונים נמדדו לאורך 10 חודשים ועל פני יותר מ-15 מיליון ק"מ שנצברו על כלי הרכב. הנתונים הוצגו בביי'גינג, במסגרת פיילוט שנערך לטענת החברה עם מכון המחקר של משרד התחבורה הסיני.

 

מוביילאיי היא מערכת שפותחה בישראל עם יכולת לזהות תוואי נהיגה ולהתריע מפני סכנות. בשוק המקומי כמעט שאין לה מתחרים (פרט לאיווקס) ורק לאחרונה היא זכתה במכרז הממשלתי להתקנת המערכות בכלל צי הרכב הממשלתי, ברכבים החדשים והישנים.

 

"מובילאיי שמחה על ההזדמנות לעבוד עם מכון המחקר של משרד התחבורה הסיני, בבדיקת הטכנולוגיה למניעת תאונות ויישומה בכלי רכב מסחריים. גופי שלטון ורגולציה מכירים בערכה של טכנולוגייה למניעת תאונות, וקוראים להטמעתה כרכיב סטנדרטי בכל כלי הרכב. תוצאות הבדיקה בסין מאשרות את היתרונות בטכנולוגיה של מובילאיי שיש בהם כדי להציל חיי אדם", אמר אלעד צרפתי, משנה למנכ"ל החברה.

 

מערכת מובילאיי מערכת מובילאיי

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x