$
בורסת ת"א

וולדמן רוצה העלאת שכר של 10% ליותר מ־5 מיליון דולר

מלאנוקס הודיעה על אסיפת בעלי מניות בעוד חודש, שבה תעמוד על הפרק העלאה בשכר הבסיס של איל וולדמן, מנכ"ל ונשיא החברה. במקביל דיווחה למשקיעים על מינויים חדשים של שבעה סמנכ"לים ושלושה מהנדסים וארכיטקטים בכירים

דרור רייך 09:2611.04.16

אחרי השלמת הרכישה של איזיצ'יפ, מלאנוקס מתפנה לסבב מינויים רחב. החברה דיווחה למשקיעים על הסבב, הכולל שבעה סמנכ"לים ושלושה מהנדסים וארכיטקטים בכירים. במקביל הודיעה מלאנוקס כי תוצאותיה לרבעון הראשון יפורסמו ב־20 באפריל, וכי תקיים אסיפת בעלי מניות ב־9 במאי.

 

הנושאים שעומדים על הפרק באסיפה כוללים גם העלאה בשכרו של איל וולדמן, מנכ"ל ונשיא החברה. וולדמן השתכר ב־2015 כ־4.9 מיליון דולר, יותר מכפול משכרו ב־2014, 2.2 מיליון דולר.

 

אייל ולדמן אייל ולדמן צילם: אוראל כהן

 

עלות השכר של וולדמן מורכבת משכר בסיס של 515 אלף דולר, מניות בשווי 3.8 מיליון דולר, תמריץ של 300 אלף דולר על השנה החולפת והוצאות אחרות של 204 אלף דולר. החברה מבקשת להעלות את שכר הבסיס שלו ל־570 אלף דולר.

 

שתי החברות מיקנעם - מלאנוקס העוסקת בקישוריות בין שרתים ואיזיצ׳יפ המתמחה במעבדים - התמזגו בינואר האחרון. הצעתה של מלאנוקס לאיזיצ'יפ עמדה על 25.5 דולר למניה וגזרה לה שווי של 811 מיליון דולר.

 

280 עובדי איזיצ'יפ ממשיכים ברובם להיות מועסקים בחברה המשותפת, והם מצטרפים לעובדי מלאנוקס, שמספרם ברחבי העולם כ־2,400.

 

עם הסמנכ"לים החדשים נמנים ברברה קרלסון, שמונתה לסמנכ"לית פיתוח עסקי; ארז כהן שמונה לסמנכ"ל תוכנית הענן של מלאנוקס; ירון גפשטיין שיכהן כסמנכ"ל תוכנה; שאול גלילה שיהיה סמנכ"ל תפעול ייצור; הדס פרבר־ברכה שתכהן כסמנכ"לית תכנון ובקרה; עופר בוסטין שמונה לסמנכ"ל תפעול סיליקון; ואושרי כהן, שמונה לסמנכ"ל רכש ולוגיסטיקה.

 

מלאנוקס מלאנוקס צילום: הילה ספאק

 

כמו כן מונה עופר עזרא למהנדס בכיר ראשי, רן רביד למהנדס בכיר ראשי לעיצוב שבבים, ואביעד רווה לארכיטקט בכיר ראשי.

 

מלאנוקס סיימה את הרבעון הרביעי עם הכנסות של 177 מיליון דולר ואת 2015 עם 658 מיליון דולר. בשורה התחתונה רשמה החברה ברבעון הרביעי רווח נקי של 37.5 מיליון דולר או רווח של 77 סנט למניה. ב־2015 עמד הרווח הנקי על 138.5 מיליון דולר או 2.89 דולר למניה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x