שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

פרסום ראשון

עסקת ענק לעזריאלי: תקים פרויקט דיור מוגן בראשון לציון במאות מיליוני שקלים

חברת הנדל''ן זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל לרכישת קרקע לבניית 250 יח"ד דיור מוגן בשכונת הרקפות בעיר תמורת סך של 48 מיליון שקל כאשר 26 מיליון שקל היא עלות הקרקע ו-22 מיליון שקל הן הוצאות הפיתוח

אורן פרוינד 16:4213.03.16

רגע לפני פרסום הדוחות הכספיים לשנת 2015 עזריאליזוכה במכרז חשוב. לכלכליסט נודע כי הקבוצה זכתה היום (א') במכרז של רשות מקרקעי ישראל לרכישת קרקע לבניית 250 יח"ד דיור מוגן בשכונת הרקפות בראשון לציון תמורת סך של 48 מיליון שקל כאשר 26 מיליון שקל היא עלות הקרקע ו-22 מיליון שקל הן הוצאות הפיתוח של הקרקע בשטח של 30 דונם. עלות ההקמה של הפרויקט צפויה להסתכם בכמאות מיליוני שקלים.

 

עזריאלי שמנוהלת על ידי יובל ברונשטין שמה לעצמה מטרה להפוך לשחקן גדול בתחום של דיור מוגן. ביוני 2015 רכשה עזריאלי את בית הדיור המוגן פאלאס בתל אביב בכ-270 מיליון שקל והשיקה רשת דיור מוגן על שמו – עזריאלי פאלאס.

 

יו"ר קבוצת עזריאלי דנה עזריאלי יו"ר קבוצת עזריאלי דנה עזריאלי צילום: נמרוד גליקמן

 

בנוסף החברה החלה בשיווק פרויקט הדיור המוגן הראשון בעיר מודיעין שצפוי לכלול כ- 240 יחידות דיור מוגן, אגף סיעודי הכולל כ- 72 מיטות סיעודיות וכ- 60 יחידות דיור תומך. בלהבים נערכת הקבוצה להקים כ- 360 יחידות דיור מוגן וכ- 72 מיטות באגף סיעודי.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x