שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

האחים גינדי מציעים לרכוש את רבוע נדל"ן לפי שווי של 1.8 מיליארד שקל

עד כה הוגשו שלוש הצעות לרכישת השליטה ברבוע נדל"ן. שתי הצעות לפי שווי חברה של 1.7 מיליארד שקל, על ידי עמיר בירם וג'ורג' חורש, וכן על ידי ביג ומגה אור. ההצעה השלישית היא של חברת אזורים, לפי שווי של 1.725 מיליארד שקל

גולן חזני 12:1520.01.16

גינדי אחזקות שבבעלות ארבעת האחים גינדי הגישה לפני שעה קלה הצעה לרכישת השליטה ברבוע כחול נדל"ן לפי שווי של 1.8 מיליארד שקל, הגבוה משלוש ההצעות הקודמות שהוגשו.

 

החברה נמצאת בבעלות אבי, גיא, מנחם ורועי גינדי, וכן ליטל גינדי-מטלון שמנהלת את החברה. גינדי אחזקות היא חברת אחזקות פרטית. 

מה דעתך על מניית רבוע נדלן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

עד כה הוגשו שלוש הצעות לרכישת השליטה ברבוע נדל"ן. שתי הצעות לפי שווי חברה של 1.7 מיליארד שקל, על ידי עמיר בירם וג'ורג' חורש, וכן על ידי ביג ומגה אור. ההצעה השלישית היא של חברת אזורים, לפי שווי של 1.725 מיליארד שקל.

 

לרבוע נדל"ן יש 116 נכסים שמרביתם נמצאים תחת המותג מגה בעיר במיקומים מרכזיים בגוש דן. 20% מהנכסים מושכרים ללוגיסטיקה, 11% הם מבני משרדים ו־68% מושכרים לשימושים מסחריים – בעיקר סופרמרקטים. עיקר התזרים של רבוע נדל"ן מגיע מהנכסים המסחריים ש־78% מהם נמצאים בגוש דן, כאשר 86 נכסים מושכרים לרשת מגה. שיעור התפוסה הממוצע של נכסי רבוע נדל"ן הוא גבוה (98%), שיעור המינוף הוא נמוך (חוב ל־cap) ועומד על 52% ודירוג האשראי שלה עומד על A3.

 

האחים גינדי האחים גינדי צילום: אוראל כהן

 

לרבוע נדל"ן יש גם שני פרויקטים יזמיים אטרקטיביים בשותפות (50%) עם חברת גינדי. האחד הוא FASHION MALL TLV בשוק הסיטונאי בתל אביב שיכיל קניון ופרויקט מגורים של 11 בניינים עם 722 יחידות דיור שנמכרו כולן ועוד 54 יחידות דיור שמיועדות להשכרה.

 

שווי הקניון בדו"חות החברה – כ־695 מיליון שקל – נגזר מהערכת השמאי הקובעת לקניון שווי של 1.7 מיליארד שקל לאחר סיום בנייתו, בניכוי עלויות שנותרו להשלמה בהיקף של 419 מיליון שקל ובניכוי רווח יזמי של 150 מיליון שקל. פתיחת הקניון מתוכננת למרץ 2016 בעוד מסירת הדירות מתוכננת לסוף 2016.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x