$
בורסת ת"א

מגה ממשיכה להיפטר מנכסים: מוכרת לויקטורי 5 סניפים

הרשת המתחרה תשלם 7.5 מיליון שקל תמורת הזכויות והציוד בסניפים הסגורים של מגה. מנכ"ל ויקטורי אייל רביד: "העסקה מגדילה משמעותית את שטחי המכירה של הרשת - בעיקר באזורים שבהם לא היתה לנו נוכחות"

נורית קדוש 13:5821.10.15

מגה ממשיכה במהלך של מכירת 31 הסניפיים ההפסדיים שלה למתחרות - עם "נתח" נוסף שעובר לידי רשת ויקטורי: הבוקר חתמה מגה על הסכם למכירת 5 סניפים לויקטורי בתמורה ל-7.5 מיליון שקל.  

הסניפים שרוכשת ויקטורי, בניהולו של אייל רביד - מבעלי השליטה בחברה - פעלו עד כה כסניפי מגה תחת מותגי "יו" ו"מגה בעיר": סניף יו בתחנה המרכזית בת"א, יו עכו, יו עפולה, מגה בעיר בראשון לציון (שכונת פרס נובל) ומגה בעיר בקרית ים (שכונת פסגות ים). הרכישה כוללת את כלל הזכויות בנכס, לרבות הציוד המצוי בסניפים.

 

מה דעתך על מניית ויקטורי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

השלמת העסקה כפופה לשורה של תנאים מתלים, ובכלל זה הסכמה מטעם משכירי הנכסים להסבת זכויות השכירות, וברמה הרגולטורית אישור מטעם הממונה על ההגבלים העסקיים.

 

לפני כחודשיים מכרה מגה 7 סניפים לרשת רמי לוי בתמורה ל-38 מיליון שקל, ו-3 סניפים לשלום נעמן מרשת מחסני השוק בתמורה לכ-20 מיליון שקל. עסקאות אלו טרם הושלמו בשל חילוקי דעות על גובה שכר הדירה בסניפים - כשהרוכשות מבקשות להפחית את דמי השכירות.

 

אייל רביד אמר כי העסקה (המצטרפת לרכישת סניף am pm בשטח של 650 מ"ר בדיזינגוף בתל אביב), "מגדילה באופן משמעותי את שטחי המכירה של הרשת, בעיקר באזורים שבהם לא היתה לנו נוכחות"

 

לאחרונה השלימה ויקטורי גיוס של 120 מיליון שקל במסגרת הנפקת אג"ח - ששיקף ריבית שקלית קבועה של 3.28%.

 

ויקטורי לוד ויקטורי לוד צילום: צפריר אביוב

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x