$
בורסת ת"א

עזריאלי ממשיכה לצמוח: גידול של 9% בהכנסות משכירות ברבעון השני

השיפור בתוצאות נבע בין השאר מפתיחת הקומה הראשונה בקניון איילון ופתיחת קניון עזריאלי רמלה. עזריאלי מתכננת גיוס אג"ח נוסף

אורן פרוינד 08:1219.08.15

קבוצת הנדל"ן עזריאלי ממשיכה לצמוח גם ברבעון השני של 2015. החברה הציגה גידול של כ-9% ב-NOI לרבעון השני לשנת 2015 שהסתכם לכ-306 מיליון שקל.

 

העלייה בהכנסות מיוחסת בין היתר לקומה השנייה (כ-9,500 מ"ר) שפתחה בקניון עזריאלי איילון בחודש מרץ האחרון, ולקניון עזריאלי רמלה (כ-22,500 מ"ר) שנפתח באותו חודש. (שניהם מאוכלסים בחוזים חתומים או במו"מ מתקדם בקירוב ל-100%). ואולם גם אם מנטרלים את הנכסים החדשים של עזריאלי ברבעון השני, החברה הציגה עלייה של כ-5% ב- NOI same property לרבעון השני לשנת 2015 שהסתכם לכ-294 מיליון שקל.

מה דעתך על מניית עזריאלי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

בשורה התחתונה הציגה עזריאלי גידול של כ-12% ב-FFO לרבעון השני לשנת 2015 שהסתכם לכ-217 מיליון. במקביל לפרסום הדוחות, עזריאלי עדכנה כי היא מתכוונת לצאת לגיוס אג"ח נוסף בקרוב, לאחר שגייסה השנה כ-1.3 מיליארד שקל באג"ח ציבוריות לראשונה בתולדותיה. הרווח הנקי של עזריאלי לרבעון השני לשנת 2015 הסתכם לכ-246 מיליון שקל, עלייה של 23% לעומת הרבעון המקביל.

 

יובל ברונשטיין, מנכ"ל קבוצת עזריאלי, אמר הבוקר כי "תנופת הייזום בישראל ממשיכה בהתאם לתוכניות. במהלך 2015 אנו חווים עליה בפדיונות השוכרים בקניונים וכן ביקוש רב למשרדים במגדלי עזריאלי ת"א, בפארק בהרצליה וכן בפרויקטים בהקמה בשרונה, ראשונים וחולון.לאחרונה השלמנו את רכישת בית הדיור המוגן עזריאלי פאלאס ת"א והתחלנו את שיווק פרויקט עזריאלי פאלאס מודיעין, אשר זוכה לעניין רב בקרב דיירים פוטנציאליים. כמו כן, אנו ממשיכים במהלכי התייעלות פיננסית, בין היתר, באמצעות מחזור הלוואות קיימות וגיוס חובות חדשים המתבטאים בהפחתה משמעותית של עלויות המימון וכן ממשיכים לפעול למימוש החברות שאינן בתחומי הנדל"ן".

 

קניון איילון קניון איילון צילום: אוראל כהן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x