שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בעל השליטה בתדיראן רוצה בונוס מחשמל - 5.5% מהרווח הנקי

הבונוס של משה ממרוד יוגבל ל-2.5 מיליון שקל בשנה, ויבוא בנוסף לרכב בעלות 980 אלף שקל, ושכר של 141 אלף שקל בחודש

גיל קליאן 09:2726.07.15

לאחר שמינה את בתו לסמנכ"ל אסטרטגיה - תפקיד שלא היה קיים עד כה בקבוצת תדיראן, רוצה בעל השליטה בחברה, משה ממרוד, מנגנון בונוס חדש.

 

ביום חמישי בערב פירסמה החברה פרטים על ההסכם המוצע החדש, לפיו יקבל ממרוד שכר חודשי של 141 אלף שקל ברוטו (שכר שצמוד למדד על בסיס חודשי), רכב בשווי 980 אלף שקל, החזר הוצאות ללא תקרה על אש"ל ואירוח בארץ ובחו"ל, וכן 28 ימי חופש בשנה.

מה דעתך על מניית תדיראן הולדינגס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

מנגנון הבונוס ייגזר מהרווח הנקי של החברה, בנטרול רווחי הון ממכירת מניות - ויוגבל למענק שנתי מקסימלי של 2.5 מיליון שקל. ממרוד לא יקבל בונוס כלל על רווח נקי של 20 מיליון שקל ומטה, וייקבל את המענק המקסימלי על רווח נקי של 40 מיליון שקל ומעלה. על רווח נקי שבין 20 ל-40 מיליון שקל, יקבל ממרוד 5.5%-6.25% מהרווח הנקי.

 

מנגנון התשלום הזה מוצע לממרוד למרות שהוא מחזיק 79% ממניות החברה - אחזקה שאמורה לספק לו תמריץ ממשי להצלחת החברה.

 

משה ממרוד משה ממרוד צילום: זהר שחר

 

מנתונים שפירסמה החברה עולה, כי אם הסכם השכר של ממרוד היה בתוקף בשנת 2014, עלות שכרו היתה עולה ב-20% ועומדת על 3.4 מיליון שקל.

 

דירקטוריון החברה ציין כי "ועדת התגמול ודירקטוריון החברה בחנו נתונים השוואתיים אודות דמי הניהול והשכר המשולמים למנכ"לים של חברות ציבוריות בעלות מאפייני פעילות דומים למאפייני הפעילות של החברה ו/או להיקפי הפעילות של החברה, ועל אף שקיים קושי ממשי בניתוח השוואתי של תנאי כהונה אלו (בשל מורכבות מרכיבי התגמול הנהוגים ומיעוט

החברות הציבוריות להן פעילות זהה לפעילות החברה). בהתבסס על בחינת הנתונים ההשוואתיים כאמור, ועדת התגמול והדירקטוריון סבורים כי התגמול למשה ממרוד בהתאם להסכם הניהול החדש, המצוי ברביע העליון של קבוצת ההשוואה, הינו סביר והוגן". החברה לא פירטה מי ביצעה את עבודת ההשוואה, מול אילו חברות בוצעה ההשוואה, ומה הם נתוני ההשוואה המלאים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x