$
שווקי חו"ל

אזהרת רווח לאודיוקודס: צופה ירידה בהכנסות הרבעון השני

החברה צופה ירידה של 15% בהכנסותיה ביחס לרבעון הראשון של 2015, קרי, הכנסות של 32 מיליון דולר

ניר צליק 18:5809.06.15

אודיוקודס, ספקית פתרונות התקשורת הישראלית, פירסמה אזהרת רווח. החברה צופה ירידה של 15% בהכנסותיה ביחס לרבעון הראשון של 2015, קרי, הכנסות של 32 מיליון דולר לעומת הכנסות של 37.5 מיליון דולר ברבעון הראשון. ציפיות השוק היו כי החברה תרשום הכנסות של 39 מיליון דולר, כך שהחברה צפויה לספק תוצאות שנמוכות בכ-18% ביחס למה שציפה השוק מהחברה.

 

הסיבה להורדת התחזיות מצידה של אודיוקודס נעוצה בחולשה בשווקים הדרום אמריקאיים, כמו גם בחלק משווקי אירופה.

 

אודיוקודס, מייצרת בעיקר מתגי תקשורת מבוססי VoIP (העברת קול על גבי האינטרנט), לאודיוקודס יש שני תחומי פעילות עיקריים. הראשון, SBC (סשן בורדר קונטרולר - בקר לניהול שיחות על גבי האינטרנט).

 

מה דעתך על מניית אודיוקודס (US):
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

שערי המדיה שנועדו לחבר בין פרוטוקולים שונים של שיחות מבוססות אינטרנט (VoIP), בעוד שהדור הקודם של המוצרים חיבר בין שיחות מטלפון נייח רגיל לטלפון מבוסס VoIP.התחום השני שאודיוקודס פונה אליו הוא של נתבים עסקיים כוללים, שאמורים לספק את כל שירותי התקשורת בארגון, דרך מחשוב ענן.

 

לפני כשנה הקימה החברה מרכז פיתוח בבאר שבע, בהשקעה כוללת של כ-100 מיליון שקל על ידי המדען הראשי. מרכז הפיתוח של אודיוקודס כולל שני תחומי פעילות חדשים המצטרפים לפורטפוליו החברה - טכנולוגיות ענן ותקשורת אחודה לרבות קול, מסרים מידיים, וידאו ועוד. פתרונות אלו יתמכו בסביבות הענן ותאפשר לאודיוקודס ולשותפיה העסקיים לספק פתרונות תקשורת בזמן אמת.

 

 

שבתאי אדלרסברג שבתאי אדלרסברג צילום: יובל חן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x