$
בורסת ת"א

הנאמן באקסטרא פלסטיק מבקש לשלוח את בעל השליטה למאסר

הנאמן טוען: צבי עברי מפר צו מניעה וגובה כספים מלקוחות אקסטרא פלסטיק לכיסו הפרטי. בא כוחו של עברי: "בקשה חסרת בסיס"

גיל קליאן 15:2106.05.15

המשבר בין הנאמן באקסטרא פלסטיק, עו"ד רונן מטרי, לבין בעל השליטה בחברה, צבי עברי, מגיע לשיא חדש. היום (ד') טוען מטרי כי עברי מפר את החלטות בית המשפט, ודורש להטיל עליו קנס או עונס מאסר על ביזיון בית המשפט.

 

לטענת מטרי, עברי, חברת אשפלסט הפרטית שבבעלותו, וכן חתנו ליעד בנו, מפרים את צו המניעה שנתן בית המשפט המחוזי בבאר שבע לפיו אסור להם לגבות כספים שאמורים להגיע לאקסטרא פלסטיק שנמצאת כעת בהקפאת הליכים. לאור כך טוען מטרי כי "מראיות ומידע שהגיעו לנאמן עולה כי אשפלסט ובעל השליטה מפרים ברגל גסה את הצו, וכי עד עתה הם או מי מטעמם ממשיכים לפנות ללקוחות של החברה ומנסים לגבות לחשבונם כספים בגין חשבוניות שהוצאו על ידי אקסטרא פלסטיק ללקוחות של החברה בגין מוצרים שיוצרו על ידי החברה".

 

מפעל אקסטרא פלסטיק בשדרות מפעל אקסטרא פלסטיק בשדרות צילום: יאיר שגיא

 

מטרי מצרף לבקשה הודעת מייל שנשלחה ללקוח ביום שני האחרון על ידי בנו, ובה בקשה לבצע תשלום לאשפלסט ולא לאקסטרא פלסטיק. מדובר על תשלום חשבונית של 1.2 מיליון שקל (314 אלף דולר). מטרי טוען כי הגיע אליו מידע לפיו גם אתמול ביצעו אנשי אשפלסט פניות טלפוניות ללקוחות על מנת שתשלומים יועברו ישירות לאשפלסט. מטרי מוסיף, כי "קיים חשש כי אם יגיעו כספים אלו לאשפלסט או לבעל השליטה, לא ניתן יהיה לגבות אותם בעתיד".

 

עו"ד אמיר פלמר, בא כוחו של עברי, מסר בתגובה: "הבקשה הזו היא עוד חוליה בשרשרת בקשות חסרות בסיס שמגיש הנאמן בחופזה ותגובה תינתן בבית המשפט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x