שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

צפו בוידאו: נשיא הבנק האירופי המרכזי הותקף במסיבת עיתונאים

תמונות חריגות במסיבת העיתונאים של הבנק האירופי המרכזי: מפגינה קפצה על השולחן של מריו דראגי וצעקה: "שימו קץ לדיקטטורה של הבנק האירופי המרכזי". צפו בתמונות ובוידאו מהאירוע

שירות כלכליסט 16:2015.04.15

תמונות חריגות במסיבת העיתונאים של הבנק האירופי המרכזי היום (ד') בפרנקפורט, גרמניה. נשיא הבנק, מריו דראגי, הפסק את המסיבה לאחר שמפגינה קפצה על השולחן מולו והפריעה להתנהלות האירוע.

 

המפגינה צעקה "שימו קץ לדיקטטורה של הבנק האירופי המרכזי" ומיד הורדה מהשולחן על ידי המאבטחים והורחקה מהאולם. במקביל, המאבטחים מיהרו לפנות את דראגי עד לסיום הפרשה.

 


 

דראגי לא נפגע ולאחר הפסקה קצרה שב למסיבת העיתונאים, הוא אסף מחדש את הדפים שלו וניסה לחפש את המקום בהצהרה בו נקטע. הבנק המרכזי נמצא בלב מחאה רחבה יותר, ובחודש שעבר נרשמו התנגשויות בין המשטרה בפרנקפורט ומפגינים, שמחו נגד מדיניות הצנע בה תומך הבנק. לטענת המפגינים, התסכול משיעורי האבטלה הגבוהים, הכלכלות המקרטעות ואסטרטגיית ניהול המשברים מעניקה עדיפות לעשירים ופוגעת בחלשים.

 

"הרשו לי להתחיל עם הצדדים החיוביים", אמר דראגי לאחר ששב למסיבת העיתונאים והעניק הערכת אופטימית לגבי ההשפעה של תכנית התמריצים שהשיק הבנק.

 

 

  צילום: רויטרס

 

 

 צילום: איי פי

 

 

 צילום: רויטרס

 

 

 צילום: רויטרס

 

 

 צילום: איי פי

בטל שלח
    לכל התגובות
    x