$
בורסת ת"א

דפנה שחר לא מקבלת "לא": הציגה שוב מועמדות לדירקטוריון פרוטאולוג'יקס

בעלי המניות של השלד הבורסאי דחו לפני שבוע את מועמדותה. בעל השליטה, ירון ייני: "אנחנו חושבים שהיא בעלת ערך וראויה"

גיל קליאן 14:3623.02.15

האם מי שלא רצה את המעושרת דפנה שחר כדח"צית בפרוטאולוג'יקס, יקבל אותה כדח"צית בפרוטאולוג'יקס? זימון אסיפה כללית חדש שפירסם השלד הבורסאי אמש (א') חושף כי הוחלט על ידי החברה להציע את שחר יחד עם כפיר אביב להיות מייצגי הציבור בדירקטוריון החברה. זאת, לאחר שבעלי המניות של פרוטאולוג'יקס כבר דחו פעם אחת את מועמדותם של השניים.

 

לפני כשבוע סירבו בעלי המניות של פרוטאולוג'יקס למועמדות של השניים. למעשה, באסיפה לא היה אפילו בעל מניות אחד שהסכים לתמוך במועמדות. בזימון לאסיפה לא נכללו הסברים מדוע המועמדות של השניים עולה שוב על סדר היום, ומה השתנה אם בכלל מאז אותה אסיפת בעלי מניות בה נדחו.

 

לשאלת "כלכליסט" בנושא אחר בעל השליטה בפרוטאולוג'יקס, ירון ייני, כי "אנחנו חושבים שהיא בעלת ערך וראויה ושההצבעה היתה אוטומטית ושיפוטית ללא היכרות ובחינה אמיתית".

מה דעתך על מניית קאנומד:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

מועמדותם של שחר ואביב הוצגה לאחר פרישתם בהפגנתיות של הדח"צים הקודמים - מאיר שביט, לשעבר המפקח על הביטוח, והיועץ הכלכלי יעקב גודלמן. גולדמן ושביט פרשו מהדריקטוריון במחאה על אופן ניהול החברה, ובפרט הלוואה שהוענקה על ידי השלד הבורסאי לפרויקט נדל"ן בברוקלין - תוך טענות כי לחברה אין את הכלים לפקח על העסקה בצורה נאותה, וכי היא מסוכנת מדי.

 

שחר הגיעה עם עם רקורד של סמנכ"לית שיווק במנהלת ליגת העל בכדורסל, מנחה של תוכנית הנדל"ן "סודות הנדל"ן בערוץ 10 - אבל ידועה בעיקר עקב השתתפותה בתוכנית הריאליטי "מעושרות". שחר (42) היא זוגתו לשעבר של הכדורסלן עודד קטש ונשואה כיום לח"כ יובל צלנר. שחר בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

  

אביב (36) כיהן כסמנכ"ל כספים, חשב ועוזר חשב באימאג'סט אינטרנשיונל, והיה מבקר חיצוני במשרד רו"ח קוסט פורר גבאי את קסירר (E&Y). אביב מחזיק בתואר ראשון בחשבונאות וכלכלה של האוניברסיטה הפתוחה, ותואר שני במנהל עסקים של האוניברסיטה הפתוחה.

 

דפנה שחר דפנה שחר צילום: אלכס ליפקין

בטל שלח
    לכל התגובות
    x