$
בורסת ת"א

האפליקציה של פיני זהבי ונועם לניר "חתמה" בברצלונה

חברת קיבו של זהבי ולניר נכנסה להסכם של 3 שנים עם ברצלונה להפצת מקלדת ממותגת של מועדו הכדורגל לשימוש בשפות שונות

גולן חזני 12:5927.01.15

חברת קיבו שבשליטת נועם לניר וסוכן השחקנים פיני זהבי יחד עם חברת וויטסמוק, מודיעה על על הסכם שיתוף פעולה עם קבוצת הפאר ברצלונה. ההסכם הינו לשלוש שנים עד פברואר 2018 ובמסגרתו תשיק ותפיץ קיבו אפליקציית מקלדת ממותגת בשפות שונות עבור מועדון הכדורגל. 

ההסכם כולל תשלום חד פעמי של קיבו לקבוצה, על פי חלוקה ופריסה לתקופות, כאשר בתום 3 שנים קיימת לצדדים אופציית יציאה. אוהדי הקבוצה שירצו בכך יקבלו לרשותם מקלדת מיוחדת שבאמצעותה יוכלו להתחבר (בתשלום) לכל ערוצי הוידאו של הקבוצה. המקלדת מיועדת נכון להיום למשתמשי אנדרואיד, ובקרוב תופץ גם למשתמשי התוכנה של אפל.

 

ההכנסות מהשימוש של המשתמשים ומהפרסום של חברות באפליקציה יחולקו עפ"י מנגנון שנקבע בין קיבו לברצלונה. הקבותה התחייבה לבצע פעולות שיווקיות לקידום האפליקציה. באמצעות פרסום בדפי פייסבוק טוויטר ויוטיוב של הקבוצה, וכן באתר המועדון.

 

מה דעתך על מניית אירודרום קבוצה:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

קיבו תקבל גם תמלוגים מחברת הלבשת הספורט נייקי המאמצת את ברצלונה וקשורה בהסכם, כשמשתמשים שיופנו לחנות הוירטואלית של נייקי דרך האפליקציה ויבצעו רכישות באתר.

 

קיבו, חברה בת של אפליי הנסחרת בתל אביב, מעריכה כי להשקת האפליקציה עשויה להיות השפעה מהותית על מספר ההתקנות המצטבר של כלל המקלדות הממותגות של קיבו.

 

החברה דיווחה כי עד היום, בחודשיים של פעילות, ביצעה 1.1 מיליון התקנות של מקלדות ממותגות, בין היתר במועדוני הכדורגל של מנצסטר סיטי, צלסי, ליברפול ובנפיקה ליסבון.

 

כוכבי ברצלונה: מסי, ניימאר וסוארס כוכבי ברצלונה: מסי, ניימאר וסוארס צילום: רויטרס

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x