בורסת ת"א

בריינסוויי: המנכ"ל עוזי סופר הודיע על התפטרותו - יעזוב באפריל

מניית בריינסוויי צללה מתחילת השנה בכ-30% בבורסה של תל אביב והיא נסחרת כיום לפי שווי שוק של 485 מיליון שקל

שי סלינס 10:1325.12.14

מנכ"ל בריינסוויי, עוזי סופר, התפטר מתפקידו - כך לפי הודעת החברה הבוקר (ה') לבורסה בתל אביב. סופר יעזוב רשמית את החברה בסוף אפריל 2015 ונכון לעכשיו הוא ימשיך לכהן כדירקטור בחברה. סופר כיהן כמנכ"ל החברה וכחבר בדירקטוריון מאז הקמתה ב-2003 ונחשב לאחד מהמייסדים שלה.

 

הקסדה של בריינסוויי הקסדה של בריינסוויי צילום: עמית שעל

 

מה דעתך על מניית בריינסוויי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מניית בריינסוויי צללה מתחילת השנה בכ-30% בבורסה של תל אביב והיא נסחרת כיום לפי שווי שוק של 485 מיליון שקל. החברה משווקת קסדה אלקטרומגנטית המייצרת גרייה באזורים עמוקים במח ומסוגלת לטפל בהפרעות עצביות ופסיכיאטריות. היא מחזיקה באישור ה-FDA לטיפול בדיכאון, למרות שבישראל היא כבר מבצעת ניסויים מוצלחים לטענתה בטיפול בהפרעה דו-קוטבית.

 

בריינסוויי פיתחה את מכשיר ה-Deep TMS המשמש לטיפול בהפרעות נפשיות, כאשר לפני כשנתיים קיבלה החברה אישור שיווק מה-FDA למכשיר בארצות הברית. עד כה לא הצליחה החברה להגיע למכירות משמעותיות של המכשיר, כאשר בימים אלה היא מפתחת אותו למגוון התוויות, ביניהן התמכרות לסמים ואלכוהול.

 

 

פועלת לשיווק ישיר בארה"ב

במקביל להודעה על התפטרות סופר, הודיעה החברה על סיום ההתקשרות של בארה"ב עם חברה אמריקאית, העוסקת במחקר ובמתן שירותים רפואיים מתקדמים בעיקר בתחומי הנוירולוגיה ובריאות הנפש ברחבי ארה"ב, לשיווק מערכות ה-Deep TMS למספר לקוחות ספציפיים.

 

לפי בריינסווי מהלך זה משתלב באסטרטגיה של החברה הרואה בשוק בארה"ב שוק עיקרי וחשוב לפעילותה, ואשר מגלה התעניינות גדולה בקשר לטכנולוגיה של החברה, ולכן החליטה החברה לפעול בו באופן ישיר. בהתאם החלה החברה להקים מערך שיווק, תמיכה ולוגיסטיקה עצמאי בארה"ב אשר ינוהל על ידי הנהלה מקומית, אשר תפעל מצפון מזרח ארה"ב ותכלול שני מרכזים לוגיסטיים נוספים.

 

עוזי סופר: "אמשיך להתמקד בעיקר בהמשך החדירה לשוק האמריקאי"

עוזי סופר התייחס לעזיבתו ואמר כי "לאחר כ-12 שנות ניהול בחברת בריינסוויי מיום הקמתה, החלטתי בתיאום מלא עם דירקטוריון החברה לסיים את תפקידי כמנכ"ל החברה. אפשר להסתכל לאחור ולהיות גאים בהישגים האדירים שהשגנו לאחר תקופה ארוכה של עבודות מחקר ופיתוח, הצלחה בניסויים הקליניים, קבלת אישורים רגולטוריים ברחבי העולם וקבלת אישור FDA".  

 

"עד לסיום כהנותי אמשיך להתמקד בעיקר בהמשך החדירה לשוק האמריקאי ומיסוד המערך והתשתית של בריינסוויי בארה"ב תוך כדי חפיפת מנכ"ל חדש שייכנס לתפקיד. אני מודה לקב"ה על הזכות שהייתה לי להיות אחד ממייסדי החברה ולנהל חברה מדהימה ופורצת דרך שהתחילה מנוסחאות ופטנט וכיום מביאה מזור ותקווה למיליוני חולים בעולם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x