שווקי חו"ל

המערכת של בריינסווי נכנסה לכיסוי הביטוחי בארה"ב: המניה עולה 8%

חברות הביטוח הרפואי של רשת BCBS המכסות 17 מיליון תושבים שילבו את המערכת בכיסוי הביטוחי המוצע ללקוחות. בריינסווי חתמה במקביל על הסכם לשיווק המוצר בצרפת

אורן פרוינד 13:4520.10.14

מניית בריינסווי, שפיתחה את מכשיר ה-Deep TMS לטיפול בהפרעות דיכאון ולגמילה מסמים מאלכוהול, קופצת הבוקר במסחר בתל אביב בשיעור של 8% במחזור חריג של 10.5 מיליון שקל בעקבות חדשות טובות שקיבלה מארה"ב מאירופה.

 

מהצד האמריקאי התבשרה בריינסווי כי חברות הביטוח הרפואי של רשת Blue Cross Blue Shield - BCBS במדינות פלורידה, מיזורי וקנזס, וחברת Tufts במסצ'וסטס עדכנו את מדיניות הכיסוי הביטוחי שלהן כך שיכללו טיפולים ב- TMS, לרבות השימוש במערכת ה- Deep TMS של החברה לחולי דיכאון עמיד. נכון להיום, מכסות חברות ביטוח אלו כ-17 מיליון תושבים במדינות הנ"ל.

 

מה דעתך על מניית בריינסוויי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

במקביל דיווחה בריינסווי כי חתמה עם חברה צרפתית על הסכם לשיווק מערכות ה-Deep TMS שלה בצרפת. על פי ההסכם, המשווק יפעל לקידום ושיווק מערכות Deep TMS של החברה בצרפת.

 

שמוליק אדלר, סמנכ"ל פיתוח עיסקי בברינסווי אמר הבוקר כי "חתימת הסכם ההפצה בצרפת משתלב היטב עם הדרישה הגוברת למערכות החברה באירופה בכלל ובצרפת בפרט. ברמה האסטרטגית המכירות הראשונות בצרפת ישמשו כבסיס קליני לצורך עבודה מול רשויות הבריאות בצרפת במטרה להביא לכיסוי ביטוחי של הטיפול בחולי דיכאון".

 

עוזי סופר, מנכ"ל בריינסווי התייחס להרחבת הכיסוי הביטוחי בארה"ב ואמר כי "נציגי BCBS מאמצים בזה אחר זה את הפוליסה המכסה את טכנולוגיית ה- TMS וה- Deep TMS. כיום מכוסים באמצעות Blue Cross Blue Shield כ-85% ממדינות ארצות הברית. הרחבה זו מביאה להגדלת המודעות לטיפול באמצעות מערכות בריינסווי, הן בקרב המטופלים והן המטפלים ולהגדלת השימוש (Utilization) והביקוש למערכות החברה בארצות הברית".

 

בריינסווי עוסקת בפיתוח מכשיר רפואי לטיפול לא פולשני בהפרעות נפוצות בתפקוד המח. המכשיר מבוסס על סליל חשמלי בעל מבנה ייחודי המחובר לספק זרם חשמלי המשתנה במהירות ויוצר שדה מגנטי, באמצעותו ניתן להשפיע על אזורים שונים בעומק המח על ידי גירוי או דיכוי עיצבי בהתאם לתדר השדה המגנטי.

 

עוזי סופר מנכ"ל בריינסווי עוזי סופר מנכ"ל בריינסווי צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x