שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

פרטנר מודיעה רשמית: איציק בנבנישתי ימונה למשנה למנכ"ל

בנבנישתי, שסיים שבע שנים בתפקיד מנכ"ל בזק בינלאומי בחודש פברואר השנה, יכנס לתפקידו בנובמבר

אופיר דור 11:3501.10.14

חברת פרטנרהודיעה היום באופן רשמי על מינויו של איציק בנבנישתי למשנה למנכ"ל החברה. בנבנישתי, לשעבר מנכ"ל בזק בינלאומי, יכנס לתפקידו ב-2 בנובמבר.  

בנבנישתי סיים שבע שנים בתפקיד מנכ"ל בזק בינלאומי בחודש פברואר השנה. תקופתו בחברה נחשבת מוצלחת מאוד וגולת הכותרת שלה היתה הקמת הכבל התת ימי העצמאי של בזק בינלאומי שמשרת את כל קבוצת בזק ומחבר את ישראל לאירופה. בנבנישתי הסביר את פרישתו בתחושת מיצוי והוחלף על ידי מוטי אלמליח.

 

איציק בנבנישתי איציק בנבנישתי צילום: בועז אופנהיים

 

בנבנישתי בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ובשיווק, שניהם מאוניברסיטה העברית בירושלים. לפני בזק בינלאומי הוא שימש כדירקטור וכמנהל חטיבת המחשוב האישי וערוצי ההפקה בחברת HP.

 

מה דעתך על מניית פרטנר:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

רומנו אמר כי "ניסיונו העשיר של בנבנישתי, הידע הרב שלו בתחום התקשורת והישגיו המוכחים לאורך השנים יהוו חיזוק משמעותי לפעילות קבוצת פרטנר".

 

תפקיד המשנה למנכ"ל יכול לשמש כקרש קפיצה לתפקיד המנכ"ל בפרטנר, כפי שקרה לדוד אבנר ששימש כמשנה למנכ"ל והחליף בהמשך את עמיקם כהן כמנכ"ל פרטנר. אולם ככל הנראה בנבנישתי יצטרך לחכות זמן להזדמנות להפוך למספר אחד בחברה, מאחר ורומנו חתם לאחרונה על הסכם לשלוש שנים נוספות שצפוי להיות מאושר במועצת המנהלים החודש.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x