$
בורסת ת"א

הדירקטורית החדשה בשלמה נדל"ן: אשתו של היו"ר

חודשיים לאחר שמונה לתפקיד במקום איש העסקים המנוח שלמה שמלצר, ביצע אתמול ישראל רייף - חתנו של שמלצר, הנשוי לעפרה רייף בתו של שמלצר - שינויים בהנהלה של החברה

אורן פרוינד 09:0318.09.14

חודשיים לאחר שמונה לתפקיד יו"ר דירקטוריון חברת שלמה נדל"ן במקום איש העסקים המנוח שלמה שמלצר, ביצע אתמול ישראל רייף — חתנו של שמלצר, הנשוי לעפרה רייף (בתו של שמלצר) - שינויים במבנה ההנהלה של החברה.

 

רייף מינה את אשתו לתפקיד סמנכ"לית קשרי לקוחות ויח"צ וכן לדירקטורית בשלמה נדל"ן. הסמנכ"לית החדשה תקבל משכורת של 25 אלף שקל בחודש. רייף תנהל את הרחבת פעילות המלונאות של שלמה נדל"ן בגרמניה ותהווה אשת קשר של החברה מול השוכרים במתחם השוק הסיטונאי בצריפין. רייף תשב בדירקטוריון לצד אחיה, טובי שמלצר, שמונה לתפקיד כחודש לאחר מות אביו.

 

 עתליה שמלצר ועפרה רייף עתליה שמלצר ועפרה רייף

 

על רקע השינויים בהנהלה, רייף נאלץ לעדכן את דמי השכר של נושאי המשרה הבכירה והקטין את שכרו מ־140 אלף שקל ל־95 אלף שקל בחודש, כמנכ"ל ויו"ר החברה. שכרו החודשי של שלמה שמלצר המנוח (כיו"ר) עמד על 75 אלף שקל, ורייף מסתפק בשכר חודשי של 28 אלף שקל כיו"ר.

 

החברה ציינה כי "לצורך בחינת סבירות התגמול לסמנכ"לית קשרי לקוחות ויח"צ, בחנו ועדת התגמול והדירקטוריון את ממוצע השכר עבור מנהלים בחברה ונושאי משרה בדרגה זהה, ונמצא כי התגמול הנו סביר בנסיבות העניין".

 

שלמה נדל"ן מנוהלת באמצעות חברת ניהול בשם טוביאס, הנמצאת בבעלות משפחת שמלצר. טוביאס מקבלת שכר חודשי של 307 אלף שקל בגין שירותי יו"ר דירקטוריון, מנכ"ל, מנהל כספים ועוד. שלמה נדל"ן גם דיווחה אתמול על עסקת בעלי עניין, להעברת שני נכסים בשווי של 22 מיליון שקל מהחברה־האם שלמה יבוא רכב כנגד מניות. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x