$
בורסת ת"א

מזור קיבלה אישור לשיווק מערכת ניתוחי השדרה בסין

מוצר הדגל של החברה הוא מערכת ה-Renaissance, רובוט המסייע לניתוחי גב, המאפשר למנתחים לבצע ניתוחי עמוד שדרה בדיוק ובבטיחות מרבית

ניר צליק 13:2309.09.14
מזור רובוטיקה, העוסקת בפיתוח ומכירה של מכשור רפואי מתקדם לניווט כלים כירורגיים בדיוק גבוה ובפולשנות מזערית לניתוחי עמוד שידרה, קיבלה אישור שיווק של רשות המזון והתרופות הסינית.  
מעבר להשגת האישורים הרגולטוריים הנדרשים, סוכן ההפצה של מזור בסין, סיסל (Cicel), ערך סמינרים והדגמות במעבדות בארה"ב עבור מנתחי עמוד שידרה מובילים בסין שאפשר ללמוד על מערכת ה-Renaissance וביתרונותיה הקליניים. לחברת סיסל הממוקמת בביג'ינג שישה משרדים נוספים ברחבי סין המסייעים בהידוק הקשר עם מנתחים, בתי חולים ומוסדות רפואיים נוספים. נכון להיום יש למזור 7 מערכות Renaissance המותקנות ברחבי אסיה, בהודו, הונג קונג, טאיוואן, סינגפור, וייטנאם ואוסטרליה.

 

 

מזור רובוטיקה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מכשור רפואי לתמיכה בפרוצדורות כירורגיות בתחום האורטופדיה והנוירוכירורגיה המאפשר סביבה ניתוחית בטוחה יותר למטופלים, למנתחים ולצוות בית החולים. מוצר הדגל של החברה הוא מערכת ה-Renaissance, רובוט המסייע לניתוחי גב, המאפשר למנתחים לבצע ניתוחי עמוד שדרה בדיוק ובבטיחות מרבית.

 

מזור רשמה ברבעון השני של 2014 הכנסות של 4.5 מיליון דולר, לעומת 6.2 מיליון דולר ברבעון השני של 2013. החברה פספסה את צפי ההכנסות של האנליסטים שעמד על 5.89 מיליון דולר. החברה סיימה את הרבעון השני עם הפסד של 3.7 מיליון דולר, או 9 סנט למניה, בהשוואה להפסד של 519 אלף דולר או 2 סנט למניה ברבעון השני של 2013. בה בעת, במקרה זה התוצאה פחות גרועה מצפי האנליסטים, שעמד על הפסד של 13 סנט מניה.החברה הצליחה למכור ברבעון השני רק 4 מערכות Renaissance בלבד, שתיים מהן בארה"ב ושתיים מחוץ לארה"ב במהלך הרבעון השני, שהסתיים.

 

מכשיר של מזור מכשיר של מזור

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x