שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

אקסלמדיה של בארינבוים רוכשת את EMD הישראלית בעד 19 מיליון דולר

החברה הנרכשת מעסיקה 27 עובדים בישראל ומתמחה בפרסום בסלולר המיועד למשיכת לקוחות לאפליקציות משחקים חברתיים. אקסלמדיה מזנקת ב-9% בלונדון

שי סלינס 12:3101.09.14
חברת אקסלמדיה (XLMedia) המוחזקת על ידי קבוצת בארינבוים (40%), הודיעה על רכישת חברת ExciteAd Digital Marketing Ltd) EDM), המתמחה בשיווק משחקים חברתיים, בתמורה לעד 19 מיליון דולר בעסקת מזומן ומניות.

 

על פי תנאי הסכם הרכישה, אקסלמדיה תשלם 12 מיליון דולר במזומן ושני תשלומים נוספים בסכום מצטבר של עד 7 מיליון דולר בהתאם לתוצאות ה-EBITDA של EDM בשנה הראשונה והשנייה.

 

חברת EDM מתמחה בפרסום חברתי ובמובייל המיועד למשיכת לקוחות לאפליקציות משחקים חברתיים. השוק העיקרי של EDM הוא בארה"ב וכן בשווקים אחרים דוברי אנגלית וגרמנית. החברה מספקת שירותי שיווק בעיקר למפתחי משחקים לפלטפורמות חברתיות ומובייל בתמורה לעמלה המחושבת לפי ביצועים או דמי ניהול המבוססים על סכומי ההשקעה בשיווק.

 

ב-12 החודשים שהסתיימו ביוני 2014 הסתכמו הכנסותיה של EDM ב-12.8 מיליון דולר והרווח לפני מס ב-3 מיליון דולר. מקום מושבה של החברה שהוקמה ב-2010 בישראל והיא מעסיקה 27 עובדים.

 

אורי וייס מנכ"ל XLMedia אורי וייס מנכ"ל XLMedia צילום: שאולי לנדר

 

אורי ויס, מנכ"ל אקסלמדיה, מסר היום: "אנו שמחים להודיע על רכישת EDM - הרכישה הגדולה ביותר שביצענו מאז השלמת ההנפקה הראשונה שלנו לציבור. רכישת EDM משלימה את עסקינו, מחזקת את הנוכחות שלנו בארה"ב ובאזורים אחרים ומאפשרת לנו לגוון את הפעילות שלנו לשוק המשחקים החברתיים. אנו מצפים לשתף פעולה עם הצוות של EDM ולהמשיך במימוש אסטרטגיית הצמיחה שלנו".

 

אקסלמדיה השלימה את הנפקתה בבורסה המשנית בלונדון (AIM) במרץ השנה. שווי השוק של החברה עומד על 123 מיליון ליש"ט והיא מזנקת ב-9% היום במסחר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x