$
בורסת ת"א

אנטרופי מתנגדת למינוי אורי סלונים לדירקטוריון טבע

בנוסף התנגדה חברת הייעוץ לרצונם של המוסדיים למנות את דן פרופר לדירקטוריון ולתת מענק למנכ"ל החברה, ארז ויגודמן. ההצבעה הקובעת תתקיים ב-30 ביולי

ניר צליק 17:2221.07.14

הסערה סביב אסיפת בעלי המניות של טבע שתתקיים ב-30 ביולי ממשיכה לצבור תאוצה. אנטרופי, חברת הייעוץ לגופים מוסדיים בישראל, מתנגדת לחמש מתוך שמונה ההצעות שיעלו באסיפת בעלי המניות.  

ההתנגדות של אנטרופי היא למינויו של אורי סלונים לדירקטוריון, בדומה להתנגדות שהעלתה גלאס לואיס, כאשר ISS המליצה לאשר את מינויו. בנוסף התנגדה אנטרופי למינויו של דן פרופר לדירקטוריון, בניגוד לעמדת גלאס לואיס ולעמדת ISS. מנגד, אנטרופי ביקשה לאשר את מינויו של יוסף ניצני כדירקטור חיצוני, בניגוד לעמדת גלאס לואיס ובדומה לעמדת ISS.

 

דן פרופר דן פרופר צילום: עמית שעל
אנטרופי גם מתנגדת לאישור הכיסוי הביטוחי לדירקטורים בטבע, כאשר גם גלאס לואיס התנגדה לאישור הכיסוי הביטוחי, כאשר את ההתנגדות הוביל בני לנדא, ששיגר נייר עמדה לדירקטוריון. הסיבה להתנגדות של אנטרופי היא אי השקיפות בנוגע לפרמיה ולתקופת ההתקשרות. 

 

לבסוף, ממליצה אנטרופי להתנגד למענק לארז ויגודמן, מנכ"ל החברה, בדומה לגלאס לואיס, מאחר והתגמול ההוני אינו קשור דיו לביצועי החברה. כעת, נותר לראות האם בעלי המניות ייענו להמלצות של אנטרופי וכיצד תסתיים ההצבעה בטבע.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x