$
בורסת ת"א

בנק הפועלים: מנהל החטיבה העסקית, שמעון גל, עוזב עקב רומן עם עובדת

סיבת עזיבתו של גל נוגעת ליחסים רומנטיים שקיים כמה שנים עם עובדת בבנק. אף שלטענת הבנק היחסים נעשו בהסכמה מלאה, הוא מינה את השופטת בדימוס דינה אפרתי כדי לבדוק שהדברים התנהלו כשורה; מבקר הפנים יעקב אורבך יחליף את גל בתפקיד

תומר ורון 19:1203.07.14

שמעון גל, ראש החטיבה העסקית בבנק הפועלים, עוזב את תפקידו, כך הודיע לפני זמן קצר (ה') הבנק בהודעה לבורסה. מבקר הפנים של הבנק, יעקב אורבך, צפוי להחליף אותו בתפקיד. גל הודיע לבנק על עזיבתו באופן מיידי היום בצהריים. סיבת עזיבתו של גל נוגעת ליחסים רומנטיים שקיים זה כמה שנים עם עובדת בבנק. על פי הבנק, מדובר ביחסים שנעשו בהסכמה מלאה. ואולם, הבנק מינה את השופטת בדימוס דינה אפרתי כדי לבדוק שאכן הדברים התנהלו כשורה. הבנק דיווח על הסיפור לבנק ישראל ולמפקח על הבנקים.

  

שמעון גל שמעון גל צילום: אריאל בשור

   

רק לפני כחודש עזב את הבנק צביקה נגן, חבר הנהלה נוסף שהיה אחראי על חטיבת המחשוב והטכנולוגיה. אלו מצטרפים גם לעזיבתם של חברי הנהלה נוספים בתקופה האחרונה כמו לילך אשר טופיליסקי, שהיתה ראש החטיבה הקמעונאית, שעזבה לנהל את בנק דיסקונט, וענת לוין שעברה לנהל את מגדל.

 

גל מכהן כחבר הנהלה בבנק מנובמבר 2009. לפני כן כיהן בתפקיד הממונה על החטיבה העסקית במזרחי טפחות במשך שנתיים. לפני כן שימש במשך כ-3.5 שנים כמנהל חטיבת החשבות בבנק.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x