שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

הסתיימה הנפקת הזכויות באי.די.בי: הוזרמו 321.5 מיליון שקל לחברה

99% מבעלי יחידות הזכות השתתפו בהנפקה. בעלי השליטה אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה מימשו זכויות ב-231 מיליון שקל והגדילו את ההחזקה בחברה ל-58%

מיקי גרינפלד 07:5302.07.14
הנפקת הזכויות באי.די.בי פתוח הסתיימה בהצלחה, לאחר ש-99% מבעלי יחידות הזכות - כולל בעלי השליטה אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה - מימשו את זכאותם והזרימו לתאגיד 321.5 מיליון שקל. מקרב הציבור מימשו 96% את זכאותם.

 

במסגרת הנפקת הזכויות, רכשו בעלי השליטה באי די בי יחידות זכות בהיקף של של 231 מיליון שקל - 115.5 מיליון שקל נרכשו על ידי דולפין (Dolphin Netherlands) של אדוארדו אלשטיין וסכום זהה על ידי אקסטרה החזקות של מוטי בן משה. בכך הגדילו את הון המניות שבבעלותם ל- 58% (57.82%).

 

אי.די.בי הציעה לבעלי המניות 5 מיליון יחידות זכות הכוללות, כל אחת, 13 מניות רגילות של החברה ללא ערך נקוב כל אחת, 27 כתבי אופציה של החברה בשלוש סדרות (9 בכל סדרה) הניתנים למימוש למניות רגילות. התמורה העתידית העשויה להתקבל בידי החברה, אם וככל שימומשו במלואם כתבי האופציה, עומדת על 801 מיליון שקל (ברוטו).

 

אלשטיין ובן משה, הביעו סיפוק מהצלחת ההנפקה ומסרו הודעה בה הם "מודים לציבור שנטל חלק בהנפקה. הבעת אמון זו מחייבת אותנו להמשיך ולהוביל את אי די בי למצויינות, לגאווה למשק הישראלי, ולהשאת ערך למשקיעים ולכלל הציבור".  

 

אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה צילום: אוראל כהן, אניה בוכמן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x