שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בן־דב מאבד תומכים: קובי ויזל פרש מדירקטוריון סאני

ויזל מצטרף לדירקטור רם דבירי שפרש ביום שישי. אסיפות בעלי האג"ח בסאני ובסקיילקס ננעלו ללא החלטות לגבי המשך דרכי פעולתם

גיל קליאן 09:0030.06.14

מצעד הדירקטורים שפורשים מהחברות שבשליטת אילן בן־דב נמשך. אתמול פרש מדירקטוריון סאניקובי ויזל, שכיהן בתפקיד מאז 2010. ויזל, שנחשב לאיש הפילנתרופיה של בן־דב, מכהן מאז 2006 כמנכ"ל דרך הלוטוס, חברה שמפעילה שורה של מיזמים חברתיים דוגמת רשת מרפאות שיניים לילדים ממשפחות מעוטות יכולת. הפרישה של ויזל מצטרפת לפרישה של רם דבירי מדירקטוריון החברה ביום שישי. דבירי כיהן בתפקיד מאז סוף 1993.

 

בן־דב הודח מתפקידו כיו"ר סקיילקסבשבוע שעבר, וכעת נשקלת הדחתו גם מהתפקידים הרשמיים בחברת סאני. אף על פי שבן־דב עדיין בעל השליטה של סאני על הנייר, בפועל היא כמו חברה בשליטת בעלי האג"ח.

 

מחזיקי האג"ח של סאני נפגשו אתמול במשרדו של עו"ד גיא גיסין, נציג בעלי האג"ח. על סדר יומה של האסיפה נמצאות העמדת יתרת החוב של החברה לפירעון מיידי וכן פתיחה בהליכי פירוק נגדה, כאשר אחרי ביטול ההסדר בחברה לא ברור כיצד יצליחו בעלי האג"ח לקבל את כספם חזרה. אולם באסיפה אתמול עדיין לא התקבלו החלטות.

 

קובי ויזל קובי ויזל צילום: עמית שעל

 

במקביל התקיימה אתמול אסיפת אג"ח נוספת של סקיילקס בסדרות ו' וד', שבה דנו בהעמדת החוב כלפיהן לפירעון מיידי ומימוש מניות פרטנר המשמשות כבטוחות לסדרות אלה. האסיפה ננעלה ללא החלטה, כאשר בימים הקרובים יפורסם כתב הצבעה ותיערך הצבעה בין המשקיעים בשאלה אם להעמיד את הסדרות לפירעון מיידי ולממש את הבטוחות של מניות פרטנר מול ההתחייבויות לסדרות אלה.

מה דעתך על מניית סאני תקשורת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מנכ"ל סקיילקס יהל שחר דיווח באסיפה ש"אין חדש במגעים מול סמסונג" ובחר שלא להתייחס לפרסום ב"כלכליסט" אתמול, שלפיו הוא בדרכו החוצה מהחברה. שחר הוסיף כי החברה פועלת בשקיפות מול נציגי מחזיקי האג"ח שמונו לדירקטורים, בהם יעקב (לוקסי) לוקסנבורג שמוביל ניסיון להשתלטות בפועל על החברה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x