$
בורסת ת"א

לאחר 12 שנה בתפקיד: מנכ"ל פרוטליקס, דוד אביעזר, פורש מתפקידו

אביעזר יפרוש במהלך השנה; אמר כי "הגיע המועד לפנות יותר זמן לעצמי ולהמשיך הלאה לאתגרים חדשים"

ניר צליק 18:3913.06.14
ד"ר דוד אביעזר, מנכ"ל פרוטליקס, החליט לפרוש לאחר כ-12 שנה בתפקיד. הפרישה צפויה במהלך שנת 2014 עם סיומו של תהליך לבחירת מחליפו בתפקיד המנכ"ל. בתקופת הביניים ימשיך אביעזר לשמש בתפקיד הנשיא והמנכ"ל וכמו כן יכהן בדירקטוריון החברה.

 

 

מה דעתך על מניית פרוטליקס:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

אביעזר, המשמש בתפקיד מאז שנת 2002 אמר כי "אין מועד מושלם לביצוע מהלך שכזה, אבל עכשיו הוא הזמן הנכון. הרגשתי כי לאחר כמעט 12 שנה, הגיע המועד לפנות יותר זמן לעצמי ולהמשיך הלאה לאתגרים חדשים. אני מודה לדירקטוריון החברה, להנהלתה ולעובדיה על תמיכתם לאורך השנים. יש בפרוטליקס ארגון חזק ומקצועי וצוות ניהולי מדהים. הפרידה ממשהו שהוא מאוד יקר לך תמיד הינה קשה, אולם אני שמח על כך שהעתיד של פרוטליקס נראה מבטיח ושהיא בעמדת זינוק מצוינת להמשך התקדמות וצמיחה".

 

 

 

פרוטליקס פיתחה תרופה למחלת הגושה המבוססת על תאי גזר. מחלת הגושה היא מחלה תורשתית המתאפיינת בעלייה בכמות הליפידים בכליות, בכבד, ובמח העצם בשל מחסור באנזים מסוים בדם. במהלך 2013 חתמה פרוטליקס על הסכם עם משרד הבריאות הברזילאי שלפיו היא תעביר לו טכנולוגיות לייצור התרופה כאשר במקביל חברת פיוקרוז הברזיליאת התחייבה לרכוש את התרופה ב-40 מיליון דולר לשנה במשך מספר שנים. אולם הצלחת החברה תלויה ביכולתה לחדור לארה"ב בעזרת הסכם הפצה שנחתם עם פייזר.

 

 

דןד אביעזר דןד אביעזר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x