$
בורסת ת"א

קבוצת עזריאלי: הרווח הנקי גדל ברבעון הראשון ב-8% ל-209 מיליון שקל

גרנית הכרמל, שבאמצעותה מחזיקה עזריאלי בטמבור, סונול וסופרגז רשמה רווח של 34 מיליון שקל ירידה של כ-3% ביחס לרבעון המקביל אשתקד

גולן חזני 09:1722.05.14
קבוצת עזריאלי סיימה את הרבעון הראשון של 2014 ברווח נקי המיוחס לבעלי המניות של 209 מיליון שקל, גידול של 8% ביחס לרבעון המקביל ב-2013, שהסתיים ברווח של 194 מיליון שקל.

 

גידול של 4% נרשם במדד ה-FFO המשקף את יכולת ייצור המזומנים של החברה מפעילות הנדל"ן ומנטרל שיערוכי נכסים או מימושים שלהם. הגידול הוא של 8 מיליון שקל ל-192 מיליון שקל לעומת 184 מיליון שקל ברבעון המקביל.

 

גידול של כ-5% ב-NOI נכסים זהים במגזר המשרדים ל-78 מיליון שקל, וגידול של 1% נרשם ב-NOI נכסים זהים במגזר הקניונים לרבעון הראשון לכ-178 מיליון שקל.

 

הדמיית עזריאלי בחולון הדמיית עזריאלי בחולון צילום: חברת קלאצ

 

גרנית הכרמל, שבאמצעותה מחזיקה עזריאלי בטמבור, סונול וסופרגז רשמה רווח של 34 מיליון שקל ירידה של כ-3% ביחס לרבעון המקביל אשתקד.

 

הקבוצה נמצאת בעיצומה של בניית פרוייקטים בהיקף של כ-440,000 מ"ר ובהשקעה כוללת של כ-5.5-5.2 מיליארד שקל הצפויה להניב תוספת של מאות מיליוני ש"ח ל-NOI בשנים הקרובות. בין היתר מדובר במתחם שרונה בת"א, קומה שנייה לקניון איילון, בניית המגדל הרביעי במרכז השלום על הקרקע שנרכשה מ'ידיעות אחרונות', קניון רמלה ובית דיור מוגן במודיעין.

 

יובל ברונשטיין, מנכ"ל הקבוצה אמר בהודעה לעיתונות כי: "אסטרטגיית הצמיחה של הקבוצה באה לידי ביטוי בתוצאות הכספיות ובהתקדמות משמעותית בפרויקטים היזמיים: הקבוצה השקיעה ברבעון זה כרבע מיליארד שקל בקידום ההקמה של הפרויקטים לאחר השקעה של יותר ממיליארד שקל בשנת 2013 כולה ומציגה התקדמות משמעותית בפרויקטים השונים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x