$
בורסת ת"א

נובה מכשירי מדידה עקפה את התחזיות עם עלייה של 26% בהכנסות

הכנסות הרבעון צמחו לרמה של 34.7 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 27.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד; איתן אופנהיים "בטווח הארוך שוק משתמשי הקצה בסמרטפונים ובטאבלטים נותר חזק, ובשנים הקרובות נובה תהנה מכך"

ניר צליק 17:3030.04.14

נובה, יצרנית ציוד המדידה למפעלי השבבים, סיימה את הרבעון עם הכנסות של 34.7 מיליון דולר, עלייה של 26% לעומת הכנסות של 27.4 מיליון דולר ברבעון המקביל.

 

הרווח הנקי המתואם הסתכם ב-6.9 מיליון דולר לעומת 4.1 מיליון דולר ברבעון המקביל, מעל תחזיות השוק הן בשורה העליונה והן בשורה התחתונה.

מה דעתך על מניית נובה (US):
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

קופת המזומנים של החברה הכילה נכון לסוף הרבעון 113.2 מיליון דולר, כאשר החברה הכריזה לפני כחודש על תוכנית רכישה עצמית בהיקף 12 מיליון דולר, לראשונה בתולדותיה.

 

איתן אופנהיים, מנכ"ל החברה, אמר בשיחה עם כלכליסט כי בשורה התחתונה עברנו את התחזיות שלנו. באשר להמשך השנה, בתחילת 2014 כולם היו מאוד אופטימיים לגבי השוק, וחלק מהתחזיות היו לצמיחה של 20% בשוק השבבים ב-2014 לעומת 2013, שהיתה שנת ירידה. בסוף הרבעון הראשון חלק מהגופים הורידו את התחזיות שלהם להמשך השנה בגלל שהמעבר הטכנולוגי במפעלי השבבים, לשבבים תלת ממדיים, מאתגר, ולכן התחזיות התשמתנו לגידול של 5%-10% בלבד ב-2014 לעומת אשתקד".

 

איתן אופנהיים, מנכ"ל נובה איתן אופנהיים, מנכ"ל נובה

 

"אנחנו מראש הנחנו גידול של 10% ב-2014, וההנחה שלנו היא שאחרי שלקוחות עושים רכישות גדולות יש זמן שהם צריכים לעכל את רכישות הציוד. בטווח הארוך והרב שנתי, שוק משתמשי הקצה בסמרטפונים ובטאבלטים נותר חזק, ובשנים הקרובות נובה תהנה מזה" הוסיף אופנהיים.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x