שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

חוזה חדש לאלביט מערכות: תקים מגדלי תצפית בגבול ארה"ב-מקסיקו

היקף החוזה עומד על 145 מיליון דולר. הסנטור ג'ון מקיין: "אריזונה ממתינה למעלה מעשור לטכנולוגיה שתגן על הגבול בדרום המדינה"

שי סלינס 11:5802.03.14

חברת אלביט מערכות הודיעה היום (א') על זכייה של החברה הבת שלה בארה"ב בחוזה בהיקף של 145 מיליון דולר עם המשרד לביטחון המולדת, המכס והגבולות (Homeland Security) להגנה על גבולה הדרומי של ארה"ב. 

 

מאלביט נסמר כי נכון לעכשיו התקבלו הזמנות לכמות בסיסית של שירותים שיסופקו במשך שנה. בשלב מאוחר יותר יתקבלו הזמנות נוספות שהתמורה להם תשולם במהלך מספר שנים.

 

הסנטור ג'ון מקיין, המייצג את מדינת אריזונה פרסם הצהרה בנוגע לעסקה: "אריזונה ממתינה למעלה מעשור לכך שהמשרד לביטחון לאומי יתקין את הטכנולוגיה הנחוצה לאורך הגבול שלנו כדי לתמוך במשטרת הגבולות ולאבטח בצורה מלאה את הגבול הדרומי שלנו. לאחר חודשים רבים של עיכובים, הענקת החוזה הזה לאלביט מערכות באמריקה, מהווה התקדמות חשובה לעבר אבטחה מלאה של הגבול באריזונה". 

 

הגירה בלתי חוקית בגבול ארה"ב (ארכיון) הגירה בלתי חוקית בגבול ארה"ב (ארכיון) צילום: בלומברג
מה דעתך על מניית אלביט מערכות:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

"במידה והטכנולוגיה הזו תפותח, תוטמע ותיקלט בצורה נכונה, המגדלים המשולבים הקבועים (integrated fixed towers) האלה בדרום אריזונה, בשילוב עם העבודה העצומה שמבצעת משטרת הגבולות, תעניק לסוכנים שלנו את היכולת לזהות, להעריך ולהגיב לכל חדירה לא חוקית של הגבול שלנו", הוסיף מקיין.

 

"אני אפקח מקרוב על האופן שבו המשרד לביטחון לאומי רוכש את המגדלים הללו, וזאת על מנת להבטיח שלא נבצע שגיאה דומה כפי שקרתה בפרויקט SBInet, שעיכבה במשך שנים את ההצבה של טכנולוגיה נחוצה. העם האמריקאי מצפה מאיתנו לאבטח את הגבולות. הענקת החוזה הזה היא צעד בכיוון הנכון", סיכם הסנטור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x