$
בורסת ת"א

סמיר מצלאוי מפחית 36% מעלות שכרו: "יסתפק" ב-150 אלף שקל בחודש

בעל השליטה בחברת הנדל"ן מצלאוי ויתר גם על חלק מהוצאות הרכב והטלפון הנייד. מצלאוי: "ההחלטה נובעת מתוך מודעות לרחשי הציבור"

שי סלינס 11:0716.02.14

סמיר מצלאוי, בעל השליטה (77%) והיו"ר הפעיל בחברת הנדל"ן מצלאוי, הודיע היום (א') כי הוא מבקש להפחית ב-36% את עלות העסקתו בחברה.

 

במסגרת הפחתת הגמול המבוקשת, מצלאוי מבקש גם הפחתה של התשלום עבור הרכב והטלפון הנייד המשמשים אותו. כתוצאה מהפחתות אלו תעמוד עלות העסקתו הכוללת החודשית של מצלאוי ב-150 אלף שקל בחודש, בהשוואה לעלות הקודמת שהסתכמה ב-277 אלף שקל.

 

מצלאוי התייחס למהלך ואמר כי "הודעתי לחברה על רצוני כרגע בהפחתה משמעותית בשכר, מתוך מודעות לרחשי הציבור על גובה שכר הבכירים של החברות הציבוריות. חשוב לנו שציבור בעלי המניות והמשקיעים יהיו בטוחים כי מנהלי חברת מצלאוי עושים לילות כימים כדי לשמור עליה כאחת מחברות הנדל"ן המובילות והיציבות בישראל".

 

סמיר מצלאוי סמיר מצלאוי צילום: עמית שעל

 

מצלאוי התייחס גם לענף הבניה בישראל ואמר כי "מצלאוי כמו גם יתר החברות שפועלות היום בישראל נתקלות בחומת בירוקרטיה בוועדות התכנון. הליכי התכנון נמשכים שנים ומונעים את התקדמותם של הפרויקטים ודוחים את השיווק, התחלות הבניה וכפועל יוצא גם פוגעים ברווחי החברות". לדבריו, רק באמצעות קידום ההליכים בוועדות התכנון ניתן יהיה להגדיל את נפח הבניה בישראל ולצמצם את הפערים בין ביקוש להיצע שגורם להמשך עליית המחירים.

 

מה דעתך על מניית מצלאוי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

חברת מצלאוי הוקמה בשנת 1977 והיא מתמחה בין היתר בפרויקטים של פינוי בינוי. מניית החברה איבדה מערכה 27% בשלושת החודשים האחרונים והיא נסחרת בבורסה של תל אביב לפי שווי שוק של 56.2 מיליון שקל. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x