$
בורסת ת"א

אל על: דוד מימון יחליף את שקדי כמנכ"ל החברה

מימון מילא תפקידים שונים בחברה החל מ-2005 וכיום מכהן כסמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים. מימון יכנס רשמית לתפקיד ב-20 למרץ השנה. מימון פרש מצה"ל בשנת 2000 לאחר ששמש בתפקידו האחרון כמפקד הבקו"ם

שי סלינס 16:4929.01.14

דירקטוריון אל על החליט היום (ד') על מינוי דוד מימון למנכ"ל החברה החל מ-20 למרץ השנה. מימון יחליף את המנכ"ל הפורש, אליעזר שקדי, שביקש לסיים את תפקידו לפני כחודש וחצי. 

מה דעתך על מניית אל על:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

מימון משמש בתפקידים שונים באל על ב-9 השנים האחרונות. בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל מסחר וקשרים תעופתיים ומנהל את המדיניות המסחרית והשיווקית של החברה. קודם לכן שימש כסמנכ"ל מכירות וכסמנכ"ל שירות בחברה.

 

מימון, בעל דרגת אלוף משנה במיל' פרש מצה"ל בשנת 2000 לאחר ששמש בתפקידו האחרון כמפקד הבקו"ם.

 

מנכ"ל אל על הנכנס אמר היום: "אני מודה למועצת המנהלים על הבחירה ועל הבעת האמון. אני מודע לגודל האחריות ולאתגרים בפניהם ניצבת אל על ומשוכנע כי יחד עם עובדי החברה, מנהליה ובעלי מניותיה נצליח להצעיד את החברה בהצלחה רבה".

 

4 השנים של שקדי באל על

בין המהלכים המרכזיים שהוביל שקדי ניתן למנות את חידוש צי המטוסים של אל על, שכלל צמצום דגמים מה שמוביל לחיסכון בעלויות, הכנסת תמריצים לפי יעדים לעובדים, פתיחת מחלקת תיירים פלוס שמציעה דרג ביניים בין מחלקת תיירים למחלקת עסקים וכן כניסת החברה לפעילות לואו קוסט תחת המותג UP.

 

חברת אל על פרסמה לפני כחודש וחצי את דוחותיה לרבעון השלישי שבו רשמה תוצאות שיא. הכנסותיה של אל על ברבעון הסתכמו ב-643 מליון דולר, בהשוואה להכנסות של 605 מיליון דולר ברבעון המקביל - גידול של כ-6.2%. בשורה התחתונה טיפס הרווח הנקי של החברה ברבעון השלישי ב-54% ל-57 מיליון דולר, מול רווח של 37 מיליון דולר ברבעון המקבל.

  

אליעזר שקדי, המנכ"ל היוצא אליעזר שקדי, המנכ"ל היוצא
בטל שלח
    לכל התגובות
    x