שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

פרסום ראשון

שוני אלבק מצטרף למשרד עו"ד פישר בכר

אלבק התפטר בשבועות האחרונים מתפקידו כמשנה למנכ"ל אי.די.בי פתוח ומחברותו בדירקטוריון כלל ביטוח. לפני הצטרפותו לאי.די.בי שימש אלבק כיועץ המשפטי של רשות ניירות ערך

גולן חזני 12:1712.01.14

שוני אלבק עוזב סופית את אי.די.בי ומצטרף למשרד עורכי הדין פישר בכר חן וול אוריון.

 

אלבק הגיע לאי.די.בי לפני שלוש שנים מרשות ני"ע, שם כיהן בתפקידו האחרון כיועץ המשפטי, והפסיד בהתמודדות על תפקיד יו"ר הרשות לשמואל האוזר.

 

הוא הודיע על התפטרותו מתפקיד המשנה למנכל אי.די.בי פיתוח באוגוסט האחרון, אולם הישהה את התפטרותו במשך שלושה חודשים וגם לאחריה המשיך לשמש יועץ חיצוני לחברה. כמו כן, המשיך להופיע לדיונים בבית המשפט המחוזי בנוגע לעתיד החברה.

מה דעתך על מניית כלל עסקי ביטוח:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

 

ביום רביעי האחרון התפטר אלבק מדירקטוריון, כלל ביטוח, לאחר שהמפקחת על שוק ההון והביטוח דורית סלינגר הודיעה כי על הדירקטורים של כלל ביטוח המזוהים עם אי.די.בי להתפטר.

 

הודעה זו לא הועברה באופן רשמי, ול"כלכליסט" נודע כי שוני אלבק התפטר לאחר שפנה אליה, וזו אישרה בפניו שהיא מצפה שיתפטר.

 

שניים מהדירקטורים, ליאור חנס ואלי כהן, עדיין לא התפטרו. ככל הנראה הם מסרבים לעשות זאת ללא דרישה רשמית מצד סלינגר. נוחי דנקנר התפטר מכלל תפקידיו כדירקטור בקבוצה, ובכלל זה מדירקטוריון כלל ביטוח.

 

פישר בכר היא פירמת עורכי הדין הרביעית בגודלה בישראל - לפני המיזוג המתגבש בין משרד גרוס-חודק למשרד ליפא גינת - והיא מונה למעלה מ-150 עורכי דין.

 

שוני אלבק שוני אלבק צילום: עמית שעל

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x