שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

בלעדי לכלכליסט

דירקטור ראשון מתפטר מכלל ביטוח

ל"כלכליסט" נודע כי שוני אלבק, הגיש הבוקר את התפטרותו, על רקע דרישתה של המפקחת על שוק ההון והביטוח דורית סלינגר מהדירקטורים של כלל ביטוח המזוהים עם אי.די.בי להתפטר

גולן חזני 09:1708.01.14

דירקטור ראשון מתפטר מכלל ביטוח. ל"כלכליסט" נודע כי שוני אלבק, הגיש הבוקר את התפטרותו. ההתפטרות של אלבק באה על רקע דרישתה של המפקחת על שוק ההון והביטוח, דורית סלינגר מהדירקטורים של כלל ביטוח המזוהים עם אי.די.בי להתפטר. 

 

אלבק שימש עד אוגוסט האחרון משנה למנכ"ל אי.די.בי, והחליט להתפטר מתפקידו בשל קושי בחידוש פוליסת נושאי המשרה, על רקע חוסר הוודאות ששרר בתאגיד. אי.די.בי היה עדיין בפיקוחו של הליך משפטי שהוביל להסדר הנושים, ובמסגרת זו עלה החשש מתביעות שיוגשו כנגד נושאי המשרה בגין רשלנות. 

 

אתמול הודיעה קבוצות אלשטיין ואקסטרה, בעלי השליטה החדשים באי.די.בי, על מינויו של אהרון פוגל, לשעבר יו"ר קבוצת הביטוח מגדל, לתפקיד יו"ר אי.די.בי פתוח. אדוארדו אלשטיין ומוטי בן משה ישמשו כדירקטורים, ושולם לפידות, נציגו של אלשטיין, בישראל ישמש כדירקטור חליף.

מה דעתך על מניית כלל עסקי ביטוח:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

כמו כן, משלחת של שישה בכירים בקבוצת אירסה שבבעלות אדוארדו אלשטיין - ובראשם אחיו של אלשטיין, אלחנדו - הגיע אתמול לארץ, יחד עם אלשטיין עצמו ועורך הדין סאול צאנג. המטרה העיקרית של המשלחת היא להסדיר את נושא השליטה המשותפת עם בן־משה. לאלחנדו אלשטיין - שמשמש כיום כסמנכ"ל הכספים של קבוצת אירסה - יהיה תפקיד מרכזי בעיקר בנושא המימשל התאגידי באי.די.בי והדומיננטיות שלו תורגש כבר בימים הקרובים.

 

שוני אלבק שוני אלבק צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x