$
בורסת ת"א

הושלם המיזוג בין קונדואיט לפריון: שווי החברה החדשה - 2.9 מיליארד שקל

במסגרת הסכם המיזוג, פריון תתמזג עם חטיבת קליינט-קונקט של קונדואיט, כשהחטיבה של קונדואיט העוסקת בפיתוח פלטפורמה לסמארטפונים תישאר חברה פרטית. מחזיקי המניות של קונדואיט יחזיקו ב-81% מהחברה הממוזגת, ואילו מחזיקי המניות של פריון יישארו עם 19% מהחברה

שי סלינס 13:3902.01.14

הושלם המיזוג בין חטיבת סרגלי הכלים של קונדואיט לבין חברת פריון, כך לפי הודעה היום (ה') של החברות. 

 

במסגרת הסכם המיזוג, פריון תתמזג עם חטיבת קליינט-קונקט של קונדואיט, כשהחטיבה של קונדואיט העוסקת בפיתוח פלטפורמה לסמארטפונים תישאר חברה פרטית. מחזיקי המניות של קונדואיט יחזיקו ב-81% מהחברה הממוזגת, ואילו מחזיקי המניות של פריון יישארו עם 19% מהחברה.

 

לצורך המיזוג, פריון הקצתה 54.8 מיליון מניות לבעלי המניות של קונדואיט וכ-2.8 מיליון אופציות לבעלי האופציות. בהתבסס על מחיר המניה של פריון הנוכחי של כ-44 שקל, ובעובדה שמחיר זה מייצג 81% מהשווי - שווי החברה החדשה יעמוד על 2.9 מיליארד שקל. 

 

 

לפי השנה הפיסקלית שהסתיימה ביוני 2013, החברה הממוזגת מייצרת הכנסות בהיקף של 367 מיליון דולר, ורווח EBITDA של 109 מיליון דולר, והיא בעלת לקוחות שכולל 250 אלף אתרי תוכן ושותפים מסחריים.

 

ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון אמר: "עסקה זו ממצבת את פריון כמובילה עולמית בתעשיית ההפצה הדיגיטלית. החברה המאוחדת מספקת מגוון רחב של פתרונות מדיה דיגיטלית ויישומי אינטרנט המסייעים למפתחים להגדיל את יכולות ההפצה והמוניטיזציה של שירותי התוכן שלהם".

 

ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון ג'וזף מנדלבאום, מנכ"ל פריון צילום: יובל חן
מה דעתך על מניית פריון נטוורק:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

"שותפינו בתחום ההפצה והתוכן, כמו גם המשתמשים הרבים שלנו במוצרי ושירותי החברה וכן בעלי המניות, כל אלה ייצאו נשכרים מהגדלת היצע היכולות שלנו, מההכרה והמיצוב הגבוה והחזק לו אנו זוכים ומכך שפריון תהיה כעת אחת החברות הגדולות בעולם בתחום המוצרים וההפצה הדיגיטלית", הוסיף מנדלבואום.

 

פריון היא חברת המפתחת תוכנות ויישומי מחשב. התחום העיקרי שבו פועלת החברה הוא תוכנות המספקות אפליקציות נוספות לממשקי הדואר האלקטרוני והמסנג'ר. המודל העסקי של פריון משלב מתן אפשרות ללקוחות לרכוש את התוכנה, או להוריד חלק מהאפליקציות חינם תמורת הכנסת חלון החיפוש של החברה. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x