$
שווקי חו"ל

המסחר בבורסות אסיה ננעל במגמה מעורבת

בטוקיו ירד מדד ניקיי ב-0.4%, שנגחאי עלתה ב-0.8% והאנג סנג ב-0.5%; הנפט ממשיך ביום רביעי של ירידות ומחיר החבית מתקרב לרמה של 93 דולר

סוכנויות הידיעות 13:1727.11.13

המסחר בבורסות אסיה ננעל היום (ד') במגמה מעורבת על רקע מגמת העליות אמש בוול סטריט.

 

ניקיי האנג סנג שנגחאי

 

הבורסות בסין עולות, לאחר שטיוואן הודיעה כי מוסדות פיננסיים בסין רשאים להנפיק אג"ח מבוסס יואן סיני בבורסה המקומית. הבנקים הסיניים הראשונים שינפיקו בטיוואן אג"ח מסוג זה הם בנק אוף קומיוניקיישין (Bank of Communications) ואגריקולטור (Agriculture Bank of China).

 

הנפט רושם יום רביעי של ירידות - הבוקר מאבד הנפט כ-0.5% ומתקרב לסף 93 דולר לחבית. זאת לאחר שאתמול דיווחה סוכנות הנפט של ארה"ב כי מלאי הנפט מסוג קרוד עלה ב-6.9 מיליון חביות בשבוע שעבר.

 

הבורסה של טוקיו נפתחה בירידות של כ-0.6% לאחר התחזקות הין מול הדולר, אך בהמשך החלה מגמת המט"ח להשתנות, הדולר שב להתחזק מעט והירידה בניקיי התמתנה. המסחר מתנהל במחזורים לא גבוהים יחסית.

 

"רמת ההשתתפות של המשקיעים הזרים מתחילה לרדת לקראת חופשת חג ההודיה ביום חמישי, והבורסות של אסיה מגיבות בהתאם", אמרו היום בפירמת אוקאסאן (Okasan).

 

בבורסת טוקיו נסחרת מניית פנסוניק בעלייה של כ-4%, לאחר דיווח בעיתונות כי החברה מתכננת למכור שלושה מפעלי שבבים לחברת טאואר הישראלית.

 

 

בורסות אסיה בורסות אסיה צילום: בלומברג

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x