$
בורסת ת"א

גילת חותכת תחזיות ל-2013: התפוצצה עסקת מכירת ספייסנט

גילת צופה כעת הכנסות שנתיות של 310 מיליון דולר לעומת תחזית קודמת להכנסות של 345-355 מיליון דולר

ניר צליק 14:4913.11.13

גילת רשתות לוויין דיווחה היום (ד') כי התפוצצה עסקת מכירת ספייסנט, זאת כשלושה חודשים לאחר שהודיעה על כוונתה להיפרד מהחטיבה האמריקאית של החברה,  אותה היא התכוונה למכור לחברת SageNet בתמורה ל-16 מיליון דולר. כעת, עם פרסום דו"חות הרבעון השלישי, עולה כי עסקה זו התפוצצה למרות שהיא קיבלה את האישורים הרגולטוריים.

 

אם לא די בכך, הורידה גילת את תחזיותיה לשנת 2013 פעם נוספת, אחרי שהיא כבר הורידה אותן בחודש אוגוסט האחרון. גילת צופה כעת הכנסות של 310 מיליון דולר לעומת תחזית קודמת להכנסות של 345-355 מיליון דולר. זאת, על רקע דחייה של שתי עסקאות, הראשונה בחטיבה המסחרית והשנייה עסקה שנדחתה בפרו.

 

גילת גילת צילום: צביקה טישלר

 

את הרבעון השלישי סיימה החברה עם הכנסות של 71.3 מיליון דולר לעומת הכנסות של 89 מיליון דולר ברבעון המקביל, צניחה של כ-20%. ההפסד המתואם הסתכם ב-1.9 מיליון דולר לעומת רווח נקי מתואם של 5.8 מיליון דולר ברבעון המקביל.

 

מה דעתך על מניית גילת:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

גילת עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מוצרים ושירותים לרשתות תקשורת לווייניות בפס רחב. גילת מפתחת ומשווקת טרמינלים לווייניים (VSAT) המשמשים כציוד קצה לתקשורת לוויינית. בנוסף, משווקת גילת אנטנות בעלות פרופיל נמוך לתקשורת לוויינית בתנועה (SOTM) ואת הדור הבא של מגברי ההספק והמודמים. בנוסף, מספקת גילת פתרונות רשת מנוהלת, שירותי תקשורת לוויינית לטלפוניה באזורי פריפריה וקישוריות אינטרנט באמצעות החברות הבנות שלה בארה"ב, פרו וקולומביה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x