שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

נמרודי הנפיק את החברה הבת בפולין בשווי של חצי מיליארד שקל

MLP, זרוע הפעילות המרכזית של הכשרת הישוב במדינה, גייסה בבורסה של ורשה 84 מיליון שקל תמורת 16.6% מהמניות

אסף גילעם 15:5517.10.13

הכשרת היישובדיווחה היום (ה') על השלמת הנפקת חברת הבת בפולין Millennium Logistic Parks - MLP, המחזיקה בשטחי פארקים לוגיסטיים.

 

MLP, המהווה את זרוע הפעילות המרכזית של קבוצת הכשרת הישוב בפולין, מכרה בהנפקה הראשונית (IPO) כ-16.6% ממניותיה, וגייסה כ-84 מיליון שקל. החברה תחל להיסחר בוורשה בסוף אוקטובר לפי שווי של כ-502 מיליון שקל.

 

במסגרת ההנפקה הגישו בעלי מניות בחברה הצעת מכר בשיעור של כ-4.2% ובתמורה כוללת של כ-21 מיליון שקל, על מנת ששיעור החזקות הציבור לאחר ההנפקה יעלה על 20%. החתם המוביל בהנפקה היה Uni-Credit.

מה דעתך על מניית הכשרת הישוב:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
 

 להנפקה נרשמו ביקושים גבוהים, בעוד שחברות אחרות בתחום הנדל"ן בפולין שניסו להנפיק את מניותיהן בשבועות האחרונים לא הצליחו להשלים את ההנפקה.

 

הכשרת הישוב הינה בעלת המניות הגדולה ביותר ב- MLP עם החזקה של כ-38.3% לאחר ההנפקה. לפני ההנפקה החזיקה הקבוצה כ-48.4% מהמניות.

 

עופר נמרודי עופר נמרודי

 

חברת MLP, המדורגת בדירוג (A-) על ידי מידרוג ומתמחה בפארקים לוגיסטיים ותעשייתיים בפולין, מחזיקה כיום ב-5 פארקים לוגיסטיים בפולין הכוללים זכויות בניה לכ-720 אלף מ"ר. מתוך שטח זה מושכרים למעלה מ-340 אלף מ"ר בשיעור תפוסה ממוצע של כ- 96%.

 

MLP סיכמה את המחצית הראשונה של 2013 עם הכנסות משכר דירה בהיקף של כ-52 מיליון שקל (כ-45 מיליון זלוטי), רווחי שערוך של כ-59 מיליון שקל (כ-51 מיליון זלוטי) ועם רווח הנקי של כ-64 מיליון שקל (כ-57 מיליון זלוטי).

בטל שלח
    לכל התגובות
    x