שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוקי חו"ל

טבע זכתה במשפט בהולנד: הפטנט על הקופקסון יהיה בתוקף עד 2015

בית המשפט דחה את התביעה של מיילן כי הפטנט על הקופקסון אינו בתוקף, וכל גרסה גנרית לתקופה תצטרך לקבל אישור של ועדת התרופות ההולנדית

ניר צליק 12:1804.10.13
בחודשים האחרונים גוברים הגלים סביב הפטנטים על הקופקסון של טבע ברחבי העולם. בית המשפט האמריקאי פסק כי חלק מהפטנטים על הקופקסון יפוגו מוקדם מהצפוי, במאי 2014 במקום לקראת סוף 2015, כאשר בבריטניה נפסק כי הפטנטים על הקופקסון תקפים עד 2015. כעת, בית המשפט ההולנדי הכריע כי הפטנטים על הקופקסון במדינה יהיו תקפים עד מאי 2015.

 

 

המנכ"ל ג'רמי לוין המנכ"ל ג'רמי לוין צילם: אוראל כהן

 

בית המשפט דחה את התביעה של מיילן כי הפטנט על הקופקסון אינו בתוקף, כאשר כל גרסה גנרית לקופקסון תצטרך לקבל אישור של ועדת התרופות ההולנדית. כיום מפותחות מספר תרופות חדשות לטרשת נפוצה, ביניהן הטקפידרה של ביוג'ן, שהיא תרופה אורלית, בניגוד לקופקסון שניתנת בהזרקה. טבע ניסתה לפתח תרופה משלה הניתנת בבליעה, הלקווינימוד, אלא שזו כשלה בניסויים המכריעים. הקופקסון אחראית לחלק ניכר מרווחיה של טבע.

 

 

מה דעתך על מניית טבע:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
66% 11% 23%

 

טבע נערכת בימים אלה לקראת היום שאחרי פקיעת הפטנטים על הקופקסון באמצעות מספר יוזמות, ביניהן התמקדות במספר תחומי ליבה, רפואת הנשים, תרופות הנוגעות למערכת העצבים המרכזית, תרופות למערכת הנשימה ותרופות משולבות הפועלות במקביל על מספר בעיות רפואיות, כגון דיכאון והשמנה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x